Blog

30 | 12 | 2020
Implanty w jeden dzień – czy to możliwe?

Utrata zębów w wyniku wypadku to problem, który może być niezwykle uciążliwy i wpływać na samopoczucie oraz codzienny komfort. Na szczęście współczesna implantologia oferuje znakomite rozwiązania zarówno dla osób, które od lat zmagają się z brakami w uzębieniu, jak również tych, dla których to coś nowego, spowodowanego np. wypadkiem. Nowoczesne metody, takie jak „Teeth-in-An-Hour TM” pozwalają na… wszczepienie implantów w jeden dzień!

Implanty w jeden dzień – jak to w ogóle możliwe?

Implanty w jeden dzień to koncepcja, która została zaprezentowana w 2005 roku – jej dokładna nazwa to „Teeth-in-An-Hour TM” i jest obecnie wykorzystywana przez najlepsze gabinety stomatologiczne oraz implantologiczne na świecie. Dzięki niej odzyskasz piękny uśmiech w zaledwie jeden dzień i to niezależnie od skali problemu, z jakim się zmagasz.

Jak to możliwe? Kluczowe jest tutaj uzyskanie gotowej protezy, którą otrzymujemy z NobelBiocare – jest ona tworzona na podstawie wykonanych wcześniej zdjęć tomograficznych oraz stworzonego w programie Procera Software wirtualnego obrazu jamy ustnej w 3D. Dzięki temu możliwe jest przeprowadzenie wirtualnego zabiegu i bardzo dokładne odzwierciedlenie położenia nerwów oraz zatok szczękowych. Stworzona w oparciu o to dokumentacja umożliwia nam zamówienie specjalnej protezy, którą można w bardzo krótkim czasie (zęby w jeden dzień!) umieścić w jamie ustnej Pacjenta.

Dlaczego warto się na to zdecydować?

Oczywiście podstawową kwestią jest szybkość – koncepcja implantów w jeden dzień jest skierowana do tych osób, które nie chcą czekać i pragną jak najszybciej cieszyć się pełnym, pięknym uzębieniem. Jest to obecnie najszybsze dostępne rozwiązanie, z którego korzysta się na całym świecie. To jednak nie wszystko – w parze z szybkością, idzie tutaj bezpieczeństwo. Zabieg odbywa się bowiem zgodnie z procedurą bezpłatowego wszczepienia implantów, dzięki czemu nie stosuje się skalpela czy szwów. To z kolei dobra wiadomość dla tych osób, które obawiają się tego rodzaju zabiegów – implanty w jeden dzień pozwolą Ci uniknąć jakichkolwiek dolegliwości bólowych i późniejszych powikłań czy skutków ubocznych!

To jednak nie wszystko. Zęby w jeden dzień to największa precyzja – dzięki zastosowaniu nowoczesnego oprogramowania, mamy możliwość zaprojektowania idealnie pasujących do Twojej jamy ustnej implantów. Dzięki temu nie tylko będziesz cieszyć się pięknym uśmiechem, ale również codziennym komfortem. Jest to przy tym rozwiązanie dostępne w atrakcyjnej cenie, dzięki czemu cieszy się rosnącą popularnością wśród Pacjentów – również w naszym kraju.

Zapraszamy na zabieg w Centrum Stomatologii Luxdentica!

Korzystamy z koncepcji „Teeth-in-An-Hour TM”, zapewniając naszym Pacjentom sprawne, precyzyjne i bezbolesne zabiegi. Dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, jesteśmy w stanie zapewnić Ci zęby w jeden dzień i tym samym pomóc w spełnieniu marzeń o pięknym uśmiechu. Umów się na wizytę!

Wstecz

Dlaczego implanty w Luxdentica?

Gwarancja 100% sukcesu

Dowiedz się więcej...

Poznaj koszty leczenia

Luxdentica zapewni Ci kompleksowe leczenie implantologiczne, objęte gwarancją „100% sukcesu”. Dbamy o jakość naszych usług, uwzględniając w nich cennik oraz korzystne dla Ciebie możliwości kredytowania. Pamiętaj też o bezpłatnych konsultacjach w Luxdentica, które pomogą Ci rozsądnie zaplanować wydatki związane z leczeniem.

Więcej

Czym są implanty?

Implant to kilkumilimetrowa śruba w kształcie stożka wykonana z tytanu lub cyrkonu. Zastępuje ona korzeń zęba. Do implantów mocuje się elementy protetyczne, jak np. most lub sztuczny ząb nazywany fachowo implantokoroną. Materiał, z którego wykonany jest implant sprawia, że organizm sądzi, że to kość i zrasta się z nim na trwałe.

Więcej

Przed i po leczeniu

To, że możemy przedstawić szczęśliwie zakończone historie naszych pacjentów sprawia nam prawdziwą przyjemność. Ich metamorfozy to nic innego jak dowód, że pracujemy z efektem, i że nasza praca ma sens. Mamy też szczęście, bo lecząc naszych pacjentów, spełniamy czasami ich długoletnie marzenia.

Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Mapa niedostępna