All-on-4

Implanty All-on-4 – atrakcyjna cena i najwyższa skuteczność

Nasza klinika wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich tych osób, które cierpią na całkowite bezzębie w żuchwie. Przywrócimy Ci piękny uśmiech oraz komfort życia, dzięki najnowocześniejszej metodzie – implantom All on 4 w bardzo przystępnej cenie. Szerokie grono zadowolonych klientom to najlepszy dowód na to, że mamy tutaj do czynienia z rozwiązaniem, które daje wręcz gwarantowaną satysfakcję.

implanty all on 4

Cena od 19 500,00 zł

Implanty All on 4 - na czym polega ta metoda?

Stawiając na implanty All on 4, których cena wcale nie będzie ponad Twój budżet, będziesz w stanie odzyskać pełne i stabilne uzębienie już podczas jedej wizyty. Będzie się ono prezentowało  naturalnie – tak, jak Twoje prawdziwe zęby, które straciłeś. Dzięki tej metodzie, mamy możliwość wykorzystania w sposób optymalny istniejących warunków kostnych, a co za tym idzie – nie musimy dokonywać przeszczepu kości!

Implanty All on 4 jest to metoda wyjątkowa, która opiera się na precyzyjnej lokalizacji w kości czterech implantów – są one zaprojektowane tak, aby można było uniknąć stosowania dodatkowych zabiegów, związanych z zanikiem kości. I, co najważniejsze, dzięki All on 4, w momencie wszczepiania implantów możemy umocować na nich na stały most – dzięki temu, jeszcze tego samego dnia opuścisz naszą klinikę z pełnym i gotowym do codziennego użytkowania uzębieniem. Jako, że cena All on 4 jest naprawdę bardzo atrakcyjna, metoda ta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem Pacjentów!

Zalety metody All on 4
 

Czy All on 4 to zabieg odpowiedni dla mnie?
 

Kiedy odwiedzisz już naszą klinikę, specjaliści z pewnością dokonają oceny naszej jamy ustnej. Pierwsza wizyta to właśnie moment, kiedy specjaliści są w stanie stwierdzić, jaki sposób leczenia będzie optymalnie dostosowany do sytuacji, w jakiej znajduje się uzębienie pacjenta. Niezależnie od tego, czy użyjemy metody All on 4, czy też jakiejkolwiek innej, w pierwszej kolejności weźmiemy pod uwagę Twoje oczekiwania, a także postaramy się odpowiedzieć na Wszystkie pytania, które mogą Cię nurtować.

All on 4 to doskonałe rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy poszukują alternatywy dla stosowanych obecnie mostów oraz protez, które nie spełniają swej funkcji zgodnie z oczekiwaniami. To również wyjście dla tych, którzy w innych gabinetach usłyszeli, że w ich wypadku nie ma możliwości wszczepienia implantów, w związku ze zbyt małą ilością kości. Stosując All on 4, którego cena nie należy do najwyższych, zapewniamy klientowi szybkie i  nowoczesne leczenie i to bez konieczności wykonywania żadnych dodatkowych zabiegów, a szczególnie przeszczepów kostnych.

Poznaj wszystkie usługi dotyczące leczenia implantologicznego na naszej głównej stronie: www.luxdentica.pl

Implanty w 1 godzinę

Gwarancja 100% sukcesu

Dowiedz się więcej...

Konsultacje

Zdecydowałeś się na wizytę w klinice Luxdentica. Naszym zadaniem jest optymalna diagnoza i znalezienie najlepszych dostępnych dla Ciebie rozwiązań. Wszystkie potrzebne informacje uzyskasz podczas konsultacji. Odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy wszystkie możliwe sposoby leczenia, również te alternatywne.

Więcej

Optimum, Premium czy Basic

Mając wieloletnie doświadczenia w zakresie leczenia implantologicznego, a także kierując się zasadą doboru najlepszych dostępnych na rynku technologii, urządzeń i materiałów implantologicznych oferujemy Ci najlepsze – naszym zdaniem – linie implantów produkowanych przez największych globalnych producentów.

Więcej

Przed i po leczeniu

To, że możemy przedstawić szczęśliwie zakończone historie naszych pacjentów sprawia nam prawdziwą przyjemność. Ich metamorfozy to nic innego jak dowód, że pracujemy z efektem, i że nasza praca ma sens. Mamy też szczęście, bo lecząc naszych pacjentów, spełniamy czasami ich długoletnie marzenia.

Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Mapa niedostępna