All on 4

W sytuacji, gdy pacjentowi z całkowitym bezzębiem w żuchwie zależy na czasie proponujemy zastosowanie nowoczesnej metody All-on-4™.

All on 4

Dzięki niej w jeden dzień i bez konieczności przeszczepu kości ( metoda umozliwia wykorzystanie w sposób optymalny istniejących warunków kostnych) pacjent odzyskuje pełne i bardzo stabilne uzębienie, które nie odbiega estetycznie od naturalnych zębów. Wyjątkowość metody All-on-4™ opiera się na bardzo precyzyjnej lokalizacji w kości czterech implantów. Są one w taki sposób zaprojektowane, że można uniknąć stosowania dodatkowych zabiegów związanych z zanikiem kości. Najważniejsze jest jednak to, że w momencie wszczepienia implantów można na nich umocować na stałe most i pacjent w tym samym dniu opuszcza naszą klinikę z pełnym i gotowym do użytku uzębieniem.

Implanty w 1 dzień

Dowiedz się więcej...

Bezpłatne konsultacje

Zdecydowałeś się na wizytę w klinice Luxdentica. Naszym zadaniem jest optymalna diagnoza i znalezienie najlepszych dostępnych dla Ciebie rozwiązań. Wszystkie potrzebne informacje uzyskasz podczas bezpłatnej konsultacji. Odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy wszystkie możliwe sposoby leczenia, również te alternatywne.

Więcej

Optimum, Premium czy Basic

Mając wieloletnie doświadczenia w zakresie leczenia implantologicznego, a także kierując się zasadą doboru najlepszych dostępnych na rynku technologii, urządzeń i materiałów implantologicznych oferujemy Ci najlepsze – naszym zdaniem – linie implantów produkowanych przez największych globalnych producentów.

Więcej

Przed i po leczeniu

To, że możemy przedstawić szczęśliwie zakończone historie naszych pacjentów sprawia nam prawdziwą przyjemność. Ich metamorfozy to nic innego jak dowód, że pracujemy z efektem, i że nasza praca ma sens. Mamy też szczęście, bo lecząc naszych pacjentów, spełniamy czasami ich długoletnie marzenia.

Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Mapa niedostępna