Nobel Pearl implant ceramiczny

Nobel Pearl to implanty ceramiczne, które określa się mianem perły wśród implantów. Nie ma w tym przypadku – imponują one estetyczną barwą (kolor kości słoniowej), dzięki czemu przypominają do złudzenia naturalne zęby, umożliwiając przywrócenie piękna uśmiechu. Implanty cyrkonowe stanowią alternatywę dla wszystkich tych Pacjentów, którzy są uczuleni na tytan. Materiał, jakim jest cyrkon, cieszy się coraz większą popularnością wśród specjalistów, ponieważ nie tylko zapewnia najlepsze walory estetyczne, ale również wykazuje świetne zdolności adaptacyjne w ludzkim organizmie.

Cyrkonowy implant Nobel Pearl

implanty cyrkonowe Nobel Pearl

Zalety cyrkonowych implantów Nobel Pearl

implanty ceramiczne Nobel Pearl

Na tytan uczulonych jest około 0,5-1% osób, dlatego powinny one skorzystać z implantów cyrkonowych. Nie zawierają metalu, są bioobojętne i niewchłanialne, dzięki czemu odznaczają się większą wytrzymałością niż jakiekolwiek inne materiały ceramiczne.

Jak przebiega leczenie z zastosowaniem implantów ceramicznych? Bardzo podobnie, jak w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Dodatkowo takie implanty cyrkonowe są tylko niewiele droższe niż klasyczne, wykonywane z tytanu!

Estetyczna odbudowa zębów, dzięki implantom cyrkonowym

Białe zęby, a także różowe dziąsła są wręcz synonimem zdrowia, witalności oraz energii. Każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo istotnym elementem naszego wizerunku jest piękny uśmiech, dlatego właśnie w Luxdentica ogromną uwagę przykładamy do precyzji, a pacjentom proponujemy przede wszystkim te rozwiązania, które gwarantują najwyższy poziom estetyki.

Cyrkonowe implanty ceramiczne nie są idealnie białe, a to wszystko po to, aby możliwie najbardziej zbliżyć się do naturalnego koloru zębów. Pozwala to bowiem na to, że w odróżnieniu od tytanowych implantów, spod korony z pewnością nie będzie przenikać nieestetyczny, szary cień. Nie ma również szans, że pojawią się szare krawędzie pomiędzy dziąsłem a koroną zęba. Nawet w wypadku, kiedy dziąsło okaże się być wyjątkowo cienkie, bądź też ulegnie ono recesji, implant i tak zawsze będzie pozostawał biały. Mając to na względzie, implanty cyrkonowe doskonale nadają się do tego, aby uzupełniać nimi braki w rejonie przednich zębów.

Ceramiczne implanty, czyli zdrowiej bez metalu

Zastosowanie metali w wypadku jamy ustnej niesie pewne ryzyko, że będzie miało to negatywny wpływ na nasz organizm. Wykonane z tlenku cyrkonu implanty ceramiczne przejawiają wręcz idealną kompatybilność, ponieważ są one zupełnie bezmetalowe, a także immunologicznie obojętne. Dodatkowo, sama implantacja wykonywana jest przy pomocy wierteł ceramiczny, a tym samym nie ma szans, że w kości pozostaną nawet najmniejsze ilości metalu.

Bardzo dobra kompatybilność biologiczna powoduje, że regeneracja dziąseł wokoło implanty jest świetna. Ceramiczne implanty mogą posiadać również specjalną strukturę, a ta będzie minimalizować gromadzenie się bakterii, a także powstawanie nazębnej płytki co przełoży się też na to, że zapalenie dziąseł nie będzie nam groźne. Mając na względzie tak ogromną ilość korzyści, nie ma najmniejszych wątpliwości, że jest to rozwiązanie, z którego warto skorzystać, a już na pewno powinniśmy je przynajmniej rozważyć.

Implanty w 1 godzinę

Gwarancja 100% sukcesu

Dowiedz się więcej...

Konsultacje

Zdecydowałeś się na wizytę w klinice Luxdentica. Naszym zadaniem jest optymalna diagnoza i znalezienie najlepszych dostępnych dla Ciebie rozwiązań. Wszystkie potrzebne informacje uzyskasz podczas konsultacji. Odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy wszystkie możliwe sposoby leczenia, również te alternatywne.

Więcej

Optimum, Premium czy Basic

Mając wieloletnie doświadczenia w zakresie leczenia implantologicznego, a także kierując się zasadą doboru najlepszych dostępnych na rynku technologii, urządzeń i materiałów implantologicznych oferujemy Ci najlepsze – naszym zdaniem – linie implantów produkowanych przez największych globalnych producentów.

Więcej

Przed i po leczeniu

To, że możemy przedstawić szczęśliwie zakończone historie naszych pacjentów sprawia nam prawdziwą przyjemność. Ich metamorfozy to nic innego jak dowód, że pracujemy z efektem, i że nasza praca ma sens. Mamy też szczęście, bo lecząc naszych pacjentów, spełniamy czasami ich długoletnie marzenia.

Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Mapa niedostępna