Warning: SessionHandler::read(): open(/home/klient.dhosting.pl/wilis001/.tmp//sess_b87cc579016974c10ee730e32f94085f, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/klient.dhosting.pl/wilis001/implantkrakow.pl/public_html/app/cache/prod/classes.php on line 856

Warning: SessionHandler::write(): open(/home/klient.dhosting.pl/wilis001/.tmp//sess_b87cc579016974c10ee730e32f94085f, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/klient.dhosting.pl/wilis001/implantkrakow.pl/public_html/app/cache/prod/classes.php on line 860
Dlaczego implanty w Luxdentica? - Klinika stomatologiczna LUXDENTICA

Dlaczego implanty w Luxdentica?

Implantologia jest w naszej klinice szczególnie rozwiniętą dziedziną stomatologii. Posiadamy w tym zakresie doświadczenie potwierdzone setkami zabiegów, łącznie ze skomplikowanym leczeniem przy użyciu wirtualnego komputerowego planowania. Implanty to nasza specjalność.

Dlaczego implanty w Luxdentica?

Bezpłatne konsultacje

Zapewniamy Ci bezpłatne konsultacje, podczas których przedstawimy możliwości i sposoby rozwiązania problemu implantologicznego, jak również określimy wstępne, orientacyjne koszty. Wspólnie z Tobą określimy plan leczenia, możliwe alternatywy, odpowiemy na Twoje wszystkie pytania.

Profesjonalna kadra

Gwarantujemy Ci najwyższą jakość usług medycznych świadczonych przez wysoko kwalifikowanych specjalistów i to w wielu dziedzinach.

Innowacyjne technologie

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i urządzeniami, wykorzystujemy najnowsze technologie i metody implantologiczne. Zdajemy sobie sprawę, że implantologia to dziedzina, która stale się rozwija, stąd i nasza klinika robi to systematycznie.

Bez bólu i bez stresu

Wykonywanym u nas zabiegom nie towarzyszy ani stres, ani ból. Każde leczenie realizujemy przy użyciu komputerowego znieczulenia The Wand. Jeśli to dla Ciebie za mało, możemy Ci zaproponować jeszcze bardziej skuteczne metody eliminowania bólu. Zadbamy również o Twoje dobre samopoczucie, kiedy będziesz już u nas na miejscu. Nasi pacjenci wysoko cenią sobie przyjazną atmosferę panującą w naszej klinice.

Nowoczesna diagnostyka radiologiczna

Dysponujemy najnowocześniejszym w Polsce Tomografem Komputerowym, w którym dawka promieniowania jest maksymalnie zredukowana. Niezbędne badania wykonujemy zgodnie z wymaganą zasadą ALARA.

Kompleksowe konsultacje stomatologiczne

W naszej klinice współpracują ze sobą specjaliści z różnych dziedzin stomatologicznych oraz anestezjolog. To nasz atut. Możemy podjąć natychmiastowo konsultacje, kiedy Twoje leczenie implantologiczne tego wymaga.

Najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa

Leczenie implantologiczne to zabiegi na otwartym organizmie. Mamy tego świadomość i bardzo rygorystycznie przestrzegamy najwyższych standardów zachowania higieny i bezpieczeństwa. Każdy zabieg dokładnie planujemy. Przygotowujemy się do niego zgodnie ze ściśle określonymi procedurami. Wszystko po to, aby do minimum zredukować możliwość zakażenia w trakcie całego procesu leczenia.

Satysfakcjonująca alternatywa

W ofercie posiadamy dwie linie implantów zębowych: Optimum i Premium. Zostały wyselekcjonowane z rynku implantologicznego jako najbardziej optymalne i zapewniające najwyższe standardy bezpieczeństwa i funkcjonalności. Istnieje między nimi różnica cenowa. Jeśli jesteś bardzo wymagającym pacjentem, oferujemy Ci implanty z linii Premium posiadające wyjątkowe właściwości ze względu na wyjątkowe właśćiwości łączenia implantu z koroną i samą strukturę powierzchni implantu która znacznie przyspiesza gojenie.

Estetyka na miarę każdego uśmiechu

Jak wynika z naszych doświadczeń dla naszych pacjentów najważniejszą część leczenia implantologicznego stanowi zawsze jego wynik estetyczny. Oczywiście funkcjonalność i wygoda są równie ważne, ale na pierwszy plan zawsze wysuwa się perfekcyjny uśmiech. Rozumiemy Twoje oczekiwania dlatego masz możliwość wykonania wirtualnego projektowania Nasze zabiegi planujemy dokładnie.

Gwarancja i kredytowanie

Jesteśmy pewni: umiejętności naszych specjalistów, używanego sprzętu i stosowanych materiałów. Dlatego na leczenie implantologiczne udzielamy Ci gwarancji „100% sukcesu”. Niezwykle rzadko nasze implanty są odrzucane przez organizm (2% przypadków). Gdyby jednak tak się stało, kolejny implant wszczepimy na nasz koszt. Jeśli i on się nie przyjmie, otrzymasz 100% zwrotu poniesionych nakładów.

W klinice Luxdentica nie musisz się też martwić, jeśli nie dysponujesz całkowitą kwotą potrzebną na leczenie implantologiczne. W takiej sytuacji możesz skorzystać z bardzo dogodnych warunków kredytowania leczenia, a wszystkie formalności związane z kredytem załatwisz u nas, na miejscu.

Implanty w 1 godzinę

Gwarancja 100% sukcesu

Dowiedz się więcej...

Konsultacje

Zdecydowałeś się na wizytę w klinice Luxdentica. Naszym zadaniem jest optymalna diagnoza i znalezienie najlepszych dostępnych dla Ciebie rozwiązań. Wszystkie potrzebne informacje uzyskasz podczas konsultacji. Odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy wszystkie możliwe sposoby leczenia, również te alternatywne.

Więcej

Optimum, Premium czy Basic

Mając wieloletnie doświadczenia w zakresie leczenia implantologicznego, a także kierując się zasadą doboru najlepszych dostępnych na rynku technologii, urządzeń i materiałów implantologicznych oferujemy Ci najlepsze – naszym zdaniem – linie implantów produkowanych przez największych globalnych producentów.

Więcej

Przed i po leczeniu

To, że możemy przedstawić szczęśliwie zakończone historie naszych pacjentów sprawia nam prawdziwą przyjemność. Ich metamorfozy to nic innego jak dowód, że pracujemy z efektem, i że nasza praca ma sens. Mamy też szczęście, bo lecząc naszych pacjentów, spełniamy czasami ich długoletnie marzenia.

Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Mapa niedostępna