O nas

Jesteśmy nowoczesną krakowską kliniką oferującą swoim pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną, w tym leczenie implantologiczne. W tym zakresie posiadamy wiedzę oraz możliwości technologiczne na światowym poziomie. Nie chcemy, żeby wizyta u dentysty kojarzyła Ci się ze stresem i lękiem, dlatego w Luxdentica stworzyliśmy przyjazne warunki, które sprzyjają dobremu, komfortowemu leczeniu.

Luxdentica kompleksowo i bezboleśnie rozwiąże wszystkie problemy stomatologiczne
Zyskaliśmy opinię kliniki przyjaznej pacjentom

Wyspecjalizowani

W klinice Luxdentica jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem stomatologiczny, ale naszą domeną i specjalnością jest implantologia. Stosujemy najlepsze z dostępnych metody leczenia oraz najbardziej wyspecjalizowane materiały implantologiczne.

Przyjazna klinika

Wyróżnia nas także wyjątkowe podejście do pacjenta. Zdając sobie sprawę, ile obaw niesie ze sobą decyzja o leczeniu zębów, cały personel Luxdentica tworzy komfortowe, przyjazne warunki, w których leczenie przebiega w sposób zupełnie bezstresowy. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, uwzględniając jego oczekiwania i minimalizując stres. W oczach osób, które nam zaufały, zyskaliśmy opinię kliniki przyjaznej dla każdego.
 

Poznaj wszystkie nasze usługi na naszej głównej stronie: www.luxdentica.pl

Bezpłatne konsultacje

Dlaczego implanty w Luxdentica?

Dowiedz się więcej...

Poznaj koszty leczenia

Luxdentica zapewni Ci kompleksowe leczenie implantologiczne, objęte gwarancją „100% sukcesu”. Dbamy o jakość naszych usług, uwzględniając w nich cennik oraz korzystne dla Ciebie możliwości kredytowania. Pamiętaj też o bezpłatnych konsultacjach w Luxdentica, które pomogą Ci rozsądnie zaplanować wydatki związane z leczeniem.

Więcej

Oczekujesz gwarancji?

Wiemy, że swoją pracę wykonujemy rzetelnie i przy użyciu najlepszych materiałów stosowanych w implantologii. Dlatego na nasze usługi dajemy Ci gwarancję. Na implanty nawet 20 lat! Co więcej, na sam zabieg wszczepienia implantu otrzymujesz dodatkową ochronę gwarancyjną tzw. podwójną gwarancję.

Więcej

Czym są implanty?

Implant to kilkumilimetrowa śruba w kształcie stożka wykonana z tytanu lub cyrkonu. Zastępuje ona korzeń zęba. Do implantów mocuje się elementy protetyczne, jak np. most lub sztuczny ząb nazywany fachowo implantokoroną. Materiał, z którego wykonany jest implant sprawia, że organizm sądzi, że to kość i zrasta się z nim na trwałe.

Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Mapa niedostępna