Overdenture

Istnieje też możliwość zastosowania protezy nakładkowej, która polega na wykorzystaniu korzeni zębów lub implantów.

Overdenture

Umieszcza się na nich łączniki kulkowe lub belkę łączącą implanty. A na nich umieszcza się nowoczesną i – dzięki implantom - o wiele bardziej stabilną protezę niż tradycyjna. W ten sposób możemy w krótkim czasie odtworzyć wszystkie braki w jamie ustnej.

Jeśli jednak nie będzie możliwości umieszczenia protezy na implantach od razu, zamocujemy w jamie ustnej pacjenta uzupełnienie tymczasowe, aby w okresie oczekiwania na finalne rozwiązanie nie poczuł on żadnego dyskomfortu w codziennym funkcjonowaniu.

Poznaj wszystkie usługi dotyczące leczenia implantologicznego na naszej głównej stronie: luxdentica.pl

Implanty w 1 godzinę

Gwarancja 100% sukcesu

Dowiedz się więcej...

Konsultacje

Zdecydowałeś się na wizytę w klinice Luxdentica. Naszym zadaniem jest optymalna diagnoza i znalezienie najlepszych dostępnych dla Ciebie rozwiązań. Wszystkie potrzebne informacje uzyskasz podczas konsultacji. Odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy wszystkie możliwe sposoby leczenia, również te alternatywne.

Więcej

Optimum, Premium czy Basic

Mając wieloletnie doświadczenia w zakresie leczenia implantologicznego, a także kierując się zasadą doboru najlepszych dostępnych na rynku technologii, urządzeń i materiałów implantologicznych oferujemy Ci najlepsze – naszym zdaniem – linie implantów produkowanych przez największych globalnych producentów.

Więcej

Przed i po leczeniu

To, że możemy przedstawić szczęśliwie zakończone historie naszych pacjentów sprawia nam prawdziwą przyjemność. Ich metamorfozy to nic innego jak dowód, że pracujemy z efektem, i że nasza praca ma sens. Mamy też szczęście, bo lecząc naszych pacjentów, spełniamy czasami ich długoletnie marzenia.

Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Mapa niedostępna