Kiedy potrzebne są implanty?

Jest wiele sytuacji, które powodują utratę jednego lub kilku zębów. Gdy szybko nie uzupełnimy braków w uzębieniu, kość zaczyna się zapadać i zanikać. Powoduje to kolejne komplikacje, bo sąsiedni ząb, nie mając oparcia, przesuwa się w kierunku luki po utraconym zębie. Na zasadzie domina pozostałe zęby także mogą się przemieszczać. W ten sposób powstają poważne zmiany w jamie ustnej.

Kiedy potrzebne są implanty?

Może w ten sposób dojść do rozwoju choroby przyzębia, bo trudniej jest zadbać o higienę zębów oraz dziąseł, dotrzeć do wszystkich przestrzeni międzyzębowych. A to może spowodować kolejne poważne zdrowotne konsekwencje.

Implanty stomatologiczne są jedyną i najskuteczniejszą metodą, jeżeli naszym celem jest trwałe odtworzenie prawidłowego uzębienia i uzyskanie najlepszego efektu funkcjonalnego oraz estetycznego. Implanty to szansa na normalne życie.

Poznaj wszystkie usługi dotyczące leczenia implantologicznego na naszej głównej stronie: luxdentica.pl

Implanty w 1 dzień

Dowiedz się więcej...

Bezpłatne konsultacje

Zdecydowałeś się na wizytę w klinice Luxdentica. Naszym zadaniem jest optymalna diagnoza i znalezienie najlepszych dostępnych dla Ciebie rozwiązań. Wszystkie potrzebne informacje uzyskasz podczas bezpłatnej konsultacji. Odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy wszystkie możliwe sposoby leczenia, również te alternatywne.

Więcej

Optimum, Premium czy Basic

Mając wieloletnie doświadczenia w zakresie leczenia implantologicznego, a także kierując się zasadą doboru najlepszych dostępnych na rynku technologii, urządzeń i materiałów implantologicznych oferujemy Ci najlepsze – naszym zdaniem – linie implantów produkowanych przez największych globalnych producentów.

Więcej

Przed i po leczeniu

To, że możemy przedstawić szczęśliwie zakończone historie naszych pacjentów sprawia nam prawdziwą przyjemność. Ich metamorfozy to nic innego jak dowód, że pracujemy z efektem, i że nasza praca ma sens. Mamy też szczęście, bo lecząc naszych pacjentów, spełniamy czasami ich długoletnie marzenia.

Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Mapa niedostępna