Blog

26 | 11 | 2020
Dieta po zabiegach chirurgii stomatologicznej i regeneracji kości

Dieta po zabiegach regeneracji kości lub innych zabiegach z zakresu chirurgii dentystycznej musi początkowo opierać się na spożywaniu płynów, a następnie pokarmów niewymagających żucia i gryzienia.

Zobacz więcej
14 | 10 | 2020
Implanty zębów – 5 najważniejszych zalet

Piękny uśmiech to w dzisiejszych czasach prawdziwa wizytówka każdego z nas, a wszelkie braki w uzębieniu powodują, że staje się on mało estetyczny. Dlatego też tak bardzo polecane są dzisiaj implanty, które wszczepiamy w naszym krakowskim gabinecie – pozwolą Ci one skutecznie wyeliminować luki w uzębieniu i odzyskać piękny, zdrowy uśmiech. Oto najważniejsze zalety tego rodzaju rozwiązań!

 

Zobacz więcej
29 | 09 | 2020
Polecany implantolog

Wiele osób zastanawia się jak znaleźć dobrego dentystę implantologa i jakie zmienne należy brać pod uwagę przy poszukiwaniu odpowiedniego dentysty z wysokimi kompetencjami w obszarze implantów stomatologicznych.

Zobacz więcej
11 | 09 | 2020
Rodzaje implantów stomatologicznych

Implanty stomatologiczne zakładane są w celu uzupełnienia ubytków w uzębieniu. Dobry implant stomatologiczny powinien być wytrzymały, funkcjonalny i do złudzenia przypominać naturalne zęby pacjenta. Jest wiele rodzajów implantów i co najmniej kilka technik ich osadzania. 

Zobacz więcej

Dlaczego implanty w Luxdentica?

Gwarancja 100% sukcesu

Dowiedz się więcej...

Poznaj koszty leczenia

Luxdentica zapewni Ci kompleksowe leczenie implantologiczne, objęte gwarancją „100% sukcesu”. Dbamy o jakość naszych usług, uwzględniając w nich cennik oraz korzystne dla Ciebie możliwości kredytowania. Pamiętaj też o bezpłatnych konsultacjach w Luxdentica, które pomogą Ci rozsądnie zaplanować wydatki związane z leczeniem.

Więcej

Czym są implanty?

Implant to kilkumilimetrowa śruba w kształcie stożka wykonana z tytanu lub cyrkonu. Zastępuje ona korzeń zęba. Do implantów mocuje się elementy protetyczne, jak np. most lub sztuczny ząb nazywany fachowo implantokoroną. Materiał, z którego wykonany jest implant sprawia, że organizm sądzi, że to kość i zrasta się z nim na trwałe.

Więcej

Przed i po leczeniu

To, że możemy przedstawić szczęśliwie zakończone historie naszych pacjentów sprawia nam prawdziwą przyjemność. Ich metamorfozy to nic innego jak dowód, że pracujemy z efektem, i że nasza praca ma sens. Mamy też szczęście, bo lecząc naszych pacjentów, spełniamy czasami ich długoletnie marzenia.

Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Mapa niedostępna