Optimum, Premium czy Basic

Mając wieloletnie doświadczenia w zakresie leczenia implantologicznego, a także kierując się zasadą doboru najlepszych dostępnych na rynku technologii, urządzeń i materiałów implantologicznych oferujemy Ci najlepsze – naszym zdaniem – linie implantów produkowanych przez największych globalnych producentów.

Implanty Optimum czy Premium

 

Linia Basic

Implanty klasy Basic to propozycja dla osób z ograniczonym budżetem, którzy nie akceptują rozwiązań wyjmowanych, a rozwiązania implantologiczne, które do tej pory proponował rynek, były dla nich zbyt drogie. Ich zastosowanie gwarantuje osiągnięcie efektu funkcjonalnego i estetycznego. Implanty klasy Basic sa objęte 5-letnią gwarancją.

Linia Optimum

Implanty klasy Optimum to propozycja dla osób o wysokiej świadomości zdrowotnej z ograniczonym budżetem. Stosowane są przez implantologów od 15 lat i cieszą się wysokim uznaniem. Ich zastosowanie gwarantuje osiągnięcie efektu funkcjonalnego i estetycznego. Są to wysokiej jakości implanty z 10-letnią gwarancją użytkowania.

Linia Premium

Wieloletnie badania potwierdzają, że implanty klasy Premium niemal w 100% służą ich użytkownikom dożywotnio. Wśród wszystkich systemów implantologicznych to właśnie Nobel Biocare zaliczane są do klasy premium. Dzięki swojej powierzchni aktywnie integrują naturalną kość. Implanty Premium zdecydowanie lepiej asymilują się z organizmem i zrastają z naturalną tkanką kostną. Są one przeznaczone dla pacjentów o najwyższych wymaganiach estetycznych i jakościowych. Posiadają 20-letnią międzynarodową gwarancję użytkowania.

Dlaczego implanty w Luxdentica?

Kredytowanie leczenia

Dowiedz się więcej...

Poznaj naszych ekspertów

Jeśli fachowość i profesjonalizm opierają się na rzetelnej wiedzy na temat implantów oraz na wykonanych tysiącu zabiegach implantologicznych, to znaczy, że specjaliści w Luxdentica są najlepsi. Bez obaw możesz się oddać w nasze ręce.

Więcej

Oferty specjalne

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów przygotowaliśmy specjalne oferty dedykowane, które wielu z Was mogą ułatwić podjęcie decyzji o rozpoczęciu leczenia. To propozycje m.in. dla tych, którzy mieszkają poza Krakowem i oczekują pomocy związanej z dojazdem czy pobytem.

Więcej

Technologia w Luxdentica

Naszą wiedzę i umiejętności wspierają najlepsze dostępne na rynku urządzenia stomatologiczne. Dysponujemy własną pracownią tomografii i pantomografii. Nasi lekarze w codziennej praktyce wykorzysują najnowocześniejsze na rynku mikroskopy CARL ZEISS. Jesteśmy przygotowani do leczenia każdego problemu stomatologicznego.

Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Mapa niedostępna