Warning: SessionHandler::read(): open(/home/klient.dhosting.pl/wilis001/.tmp//sess_aa22e3c3a7b6e1245aec017c306baf93, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/klient.dhosting.pl/wilis001/implantkrakow.pl/public_html/app/cache/prod/classes.php on line 856

Warning: SessionHandler::write(): open(/home/klient.dhosting.pl/wilis001/.tmp//sess_aa22e3c3a7b6e1245aec017c306baf93, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/klient.dhosting.pl/wilis001/implantkrakow.pl/public_html/app/cache/prod/classes.php on line 860
Planowanie leczenia - Klinika stomatologiczna LUXDENTICA

Planowanie leczenia

Jednym z warunków osiągnięcia konkretnego celu w Twoim leczeniu jest jego dokładne zaplanowanie. W klinice Luxdentica planujemy skrupulatnie. Wykorzystujemy najlepszą technologię dostępną na świecie, jak np. innowacyjny program NobelGuide, opierający się na zaawansowanej precyzji przy wykorzystaniu tomografii komputerowej.

Następnym krokiem jest obróbka specjalnym trójstopniowym oprogramowaniem NobelGuide. Wykonujemy wówczas dla Ciebie wirtualny zabieg w wymiarze 3D. Daje to możliwość sterowania pozycją implantu w obrazie RTG. Możemy perfekcyjnie prześledzić przebieg nerwów i innych struktur anatomicznych. W ten sposób Twój prawdziwy zabieg możemy zaplanować z prawie 100-procentową precyzją.

Posiadamy własną pracownię RTG i tomografii, w której możemy wykonać zdjęcia rentgenowskie, a także zdjęcia tomografii komputerowej niezbędne do zaplanowania Twojego leczenia w programie NobelGuide. Na tej podstawie ocenimy stan kości, a lekarz prowadzący podejmie decyzję czy możesz od razu przystąpić do zabiegu implantologicznego, czy też zabieg musi poprzedzić regeneracja i odbudowa tkanki kostnej.

Planowanie leczenia w kilku krokach
 

Dlaczego implanty w Luxdentica?

Dowiedz się więcej...

Poznaj naszych ekspertów

Jeśli fachowość i profesjonalizm opierają się na rzetelnej wiedzy na temat implantów oraz na wykonanych tysiącu zabiegach implantologicznych, to znaczy, że specjaliści w Luxdentica są najlepsi. Bez obaw możesz się oddać w nasze ręce.

Więcej

Unikatowe usługi Luxdentica

Świadczymy nie tylko tradycyjne, ale też innowacyjne usługi. Oprócz znanych metod leczenia bezzębia proponujemy m.in. implanty cyrkonowe. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się również Bank Uśmiechów Macierzystych, Smile Donator Program czy Fibryna PRF. Znasz te pojęcia? Sprawdź unikatowe usługi w Luxdentica. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi stomatologami.

Więcej

Technologia w Luxdentica

Naszą wiedzę i umiejętności wspierają najlepsze dostępne na rynku urządzenia stomatologiczne. Dysponujemy własną pracownią tomografii i pantomografii. Nasi lekarze w codziennej praktyce wykorzysują najnowocześniejsze na rynku mikroskopy CARL ZEISS. Jesteśmy przygotowani do leczenia każdego problemu stomatologicznego.

Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Mapa niedostępna