All on 6-8

Implanty All on 6-8 – nowoczesna metoda w niskiej cenie

Dla wszystkich Pacjentów, którzy zmagają się z zupełnym bezzębiem w szczęce górnej i którzy pragną jak najszybciej odzyskać piękny uśmiech, proponujemy jedną z najnowocześniejszych metod – implanty All on 6-8™ w bardzo atrakcyjnej cenie.

implanty all on 6

Co sprawia, że Implanty All on 6 i All on 6-8 to metoda, z której warto skorzystać?

Przede wszystkim to, że możesz przywrócić swoje uzębienie podczas jednej wizyty, bez konieczności przeszczepu kości. Jest to bowiem metoda, która umożliwia wykorzystanie w optymalny sposób istniejących warunków kostnych i dzięki której wszczepiane jest pełne, stabilne uzębienie, które nie różni się niczym, od tego naturalnego.

Implanty All on 6-8 to metoda, która polega na niezwykle precyzyjnej lokalizacji w kości 6-8 implantów. Projektujemy je w taki sposób, aby nie trzeba było stosować jakichkolwiek dodatkowych zabiegów, związanych z regeneracją kości i podnoszeniem dna zatok szczękowych. Co więcej, w momencie ich wszczepienia, możliwe jest umocowanie na stałe mostu – dzięki temu jeszcze tego samego dnia opuścisz naszą klinikę z pięknym, gotowym do użytkowania uzębieniem. Implanty All on 6-8 to metoda nowoczesna i dostępna w bardzo przystępnej cenie.

All on 6 - cena i skuteczność, która zaskakuje
 

W wypadku metody All on 6 cena jest jednym z ważniejszych czynników, które sprawiają, że klienci tak chętnie stawiają na to rozwiązanie. To metoda leczenia bezzębia żuchwy lub szczęki, która w bezpieczny sposób i na długo, załatwia sprawę ładnego oraz naturalnego uśmiechu.

All on 6 oraz All on 6-8 rekomenduje się zwłaszcza wtedy, kiedy mamy do czynienia z bezzębiem w górnej szczęce. Mamy tutaj do czynienia z zabieg, który polega na umieszczeniu sześciu implantów w kości. Te są bardzo trwałą i stabilną podstawą dla uzupełnienia protetycznego, na które zdecydował się pacjent. Dzięki tej formie leczenia, odzyskuje się zdrowy i piękny uśmiech na długo.

Kto powinien skorzystać z metody All on 6 i All on 6-8?
 

Sześć implantów, które wszczepia się w kość szczęki bądź żuchwy, wraz z odpowiednim uzupełnieniem protetycznym, okaże się najlepszym wyjściem dla Ciebie jeśli:

W przypadku, kiedym pacjenci posiadają odpowiednie warunki, a to np. niewielki zanik kości, istnieje możliwość zastosowania protetycznego uzupełnienia na ośmiu implantach. W górnej lub też w dolnej szczęce. Jest to metoda All on 8.

Poznaj wszystkie usługi dotyczące leczenia implantologicznego na naszej głównej stronie: www.luxdentica.pl

Implanty w 1 godzinę

Gwarancja 100% sukcesu

Dowiedz się więcej...

Konsultacje

Zdecydowałeś się na wizytę w klinice Luxdentica. Naszym zadaniem jest optymalna diagnoza i znalezienie najlepszych dostępnych dla Ciebie rozwiązań. Wszystkie potrzebne informacje uzyskasz podczas konsultacji. Odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy wszystkie możliwe sposoby leczenia, również te alternatywne.

Więcej

Optimum, Premium czy Basic

Mając wieloletnie doświadczenia w zakresie leczenia implantologicznego, a także kierując się zasadą doboru najlepszych dostępnych na rynku technologii, urządzeń i materiałów implantologicznych oferujemy Ci najlepsze – naszym zdaniem – linie implantów produkowanych przez największych globalnych producentów.

Więcej

Przed i po leczeniu

To, że możemy przedstawić szczęśliwie zakończone historie naszych pacjentów sprawia nam prawdziwą przyjemność. Ich metamorfozy to nic innego jak dowód, że pracujemy z efektem, i że nasza praca ma sens. Mamy też szczęście, bo lecząc naszych pacjentów, spełniamy czasami ich długoletnie marzenia.

Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Mapa niedostępna