Warning: SessionHandler::read(): open(/home/klient.dhosting.pl/wilis001/.tmp//sess_3c55c884e852640a4411e9d9488e7a6b, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/klient.dhosting.pl/wilis001/implantkrakow.pl/public_html/app/cache/prod/classes.php on line 856

Warning: SessionHandler::write(): open(/home/klient.dhosting.pl/wilis001/.tmp//sess_3c55c884e852640a4411e9d9488e7a6b, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/klient.dhosting.pl/wilis001/implantkrakow.pl/public_html/app/cache/prod/classes.php on line 860
Zalety implantów zębowych - Klinika stomatologiczna LUXDENTICA

Zalety implantów zębowych

Trwałość, wygoda i estetyka. Tylko trzy słowa, które jednak na co dzień zapewnią Ci komfort i pewność siebie. Implanty, funkcjonując tak jak normalne zęby, pozwalają bez troski jeść, uśmiechać się i żyć swobodnie. Co bardzo ważne, troszcząc się i odpowiednio o nie dbając, mogą posłużyć Ci nawet całe życie.

Zalety implantów zębowych

Trwałość

Nasze implanty wykonane są z niezwykle wytrzymałych materiałów, z tytanu lub cyrkonu. Dbając w odpowiedni sposób o higienę jamy ustnej tego rodzaju implanty mogą wystarczyć na całe życie.

Wygoda

Implanty są solidnie osadzone w kości szczękowej. Są wręcz z nią zrośnięte. Dzięki temu ich stabilność jest absolutna. W żaden sposób nieporównywalna z ruchomą tradycyjną protezą wymagającą dodatkowo używania kleju.

Estetyka

W codziennym życiu nie ma żadnej możliwości, by odróżnić implant stomatologiczny od naturalnego zęba. Pełnią one w jamie ustnej te same role zarówno w zakresie funkcjonalności, jak i estetyki. Pozwalają na niczym nie skrępowany uśmiech.

Implanty w 1 godzinę

Gwarancja 100% sukcesu

Dowiedz się więcej...

Konsultacje

Zdecydowałeś się na wizytę w klinice Luxdentica. Naszym zadaniem jest optymalna diagnoza i znalezienie najlepszych dostępnych dla Ciebie rozwiązań. Wszystkie potrzebne informacje uzyskasz podczas konsultacji. Odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy wszystkie możliwe sposoby leczenia, również te alternatywne.

Więcej

Optimum, Premium czy Basic

Mając wieloletnie doświadczenia w zakresie leczenia implantologicznego, a także kierując się zasadą doboru najlepszych dostępnych na rynku technologii, urządzeń i materiałów implantologicznych oferujemy Ci najlepsze – naszym zdaniem – linie implantów produkowanych przez największych globalnych producentów.

Więcej

Przed i po leczeniu

To, że możemy przedstawić szczęśliwie zakończone historie naszych pacjentów sprawia nam prawdziwą przyjemność. Ich metamorfozy to nic innego jak dowód, że pracujemy z efektem, i że nasza praca ma sens. Mamy też szczęście, bo lecząc naszych pacjentów, spełniamy czasami ich długoletnie marzenia.

Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Mapa niedostępna