Warning: SessionHandler::read(): open(/home/klient.dhosting.pl/wilis001/.tmp//sess_9d478f2285bbf9fd91c18bc185d48019, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/klient.dhosting.pl/wilis001/implantkrakow.pl/public_html/app/cache/prod/classes.php on line 856

Warning: SessionHandler::write(): open(/home/klient.dhosting.pl/wilis001/.tmp//sess_9d478f2285bbf9fd91c18bc185d48019, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/klient.dhosting.pl/wilis001/implantkrakow.pl/public_html/app/cache/prod/classes.php on line 860
Implanty w jedną godzinę - Zęby dla Ciebie w 1 godzinę - Klinika stomatologiczna LUXDENTICA

Implanty w 1 godzinę

Wykorzystując najnowsze technologie, nasi specjaliści są w stanie wykonać dla Ciebie implanty w jedną godzinę, a na wstawionych implantach zamocować koronę czy most. Jest to obecnie jeden ze standardowych zabiegów w klinice Luxdentica. Dzięki niemu możesz ponownie cieszyć się pięknymi zębami  – jest to rozwiązanie nie tylko błyskawiczne, ale również trwałe, które zapewni Ci wspaniały uśmiech na przestrzeni wielu lat!

implanty w jeden dzień

„Zęby w jedną godzinę TM

Koncepcja „Teeth-in-An-Hour TM” czyli „Zębów w jedną godzinę TM” powstała stosunkowo niedawno. Jej autorami są przedstawiciele firmy Nobel Biocare TM. Rezultaty swojej pracy przedstawili w 2005 roku podczas Światowego Kongresu Implantologicznego w Las Vegas.

Nasze Centrum Stomatologii, wychodząc naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających Pacjentów, korzysta z tego rozwiązania i oferuje implanty w jedną godzinę – w bardzo przystępnej cenie. Na czym polega zabieg i dlaczego warto z niego skorzystać?

Implanty w jedną godzinę - przebieg leczenia

W praktyce przebieg leczenia wygląda w następujący sposób. W trakcie diagnostyki wykonywane jest zdjęcie tomograficzne Twoich zębów. Na jego podstawie w programie Procera Software tworzony jest wirtualny obraz jamy ustnej w wymiarze 3D. Pozwala on na przeprowadzenie wirtualnego zabiegu, podczas którego w bardzo precyzyjny sposób określamy położenie zatok szczękowych i nerwów. W efekcie otrzymujemy bogatą i pełną dokumentację tworzącą plan Twojego zabiegu oraz projekt umiejscowienia zębów. Materiał ten przesyłany jest do siedziby NobelBiocare i po siedmiu dniach otrzymujemy gotową protezę możliwą do umieszczenia w jamie ustnej w jedną godzinę.

Zęby w jedną godzinę – najważniejsze zalety

Jeżeli chcesz cieszyć się pięknym uśmiechem, zapraszamy do kontaktu z naszym Centrum Stomatologicznym – wieloletnie doświadczenie i najlepsze rozwiązania pozwalają nam spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Pacjentów!

Dlaczego postawić na implanty w jedną godzinę właśnie u nas?

Zapewne będziemy w stanie odnaleźć dość dużą liczbę gabinetów zarówno w Krakowie, jak i w całej Polsce, które oferują swoim pacjentom zęby w jedną godzinę, natomiast należy mieć tutaj na uwadze fakt, iż musi być to zabieg przeprowadzony z należytą precyzją, a wręcz perfekcją. Jako osoby świadome wagi problemu, jakim są ubytki zębowe, powinniśmy się ze sprawą tą zwracać jedynie do doświadczonych, certyfikowanych oraz wyspecjalizowanych ekspertów w tej dziedzinie. Luxdentica jest kliniką, która najwyższą wagę przykłada do jakości, dlatego korzystając z naszych usług możesz być w pełni spokojny o to, że wszystko zostanie wykonane jak należy.

Zależy Ci na czasie, a przy okazji Twoja sytuacja wymaga natychmiastowe reakcji? Postaw na wyjście, jakim są implanty w jedną godzinę i ciesz się pełnym oraz zdrowym uśmiechem w zaskakująco krótkim czasie.

Zęby w jedną godzinę to szansa, aby uniknąć poważnych problemów

Udowodniono, iż problemy dotyczące ludzkiego uzębienia, mają bardzo silny wpływ na to, czy nasz organizm będzie mógł funkcjonować prawidłowo. Należy liczyć się zatem z tym, że w wypadku jakichkolwiek braków zębowych, mogą pojawić pewne dolegliwości, które będą dotyczyć chociażby organów wewnętrznych. Deprecjonowanie tego problemu może być bardzo poważne w skutkach, dlatego w wypadku, kiedy w naszym uzębieniu pojawią się pierwsze ubytki nie powinniśmy czekać. Należy natychmiastowo skontaktować się ze stomatologiem, który pokieruje nas w dalszych działaniach, a także pomoże zadecydować o tym, jaka metoda leczenia okaże się w naszym wypadku odpowiednia.

Wstawienie implantów na pewno nie należy do najprostszych zabiegów i kojarzy się raczej ze żmudnym i skomplikowanym procesem. W naszej klinice możliwe jest jednak to, aby wykonać implanty w jedną godzinę! Rozwiązanie to docenią nie tylko Ci, którzy potrzebują natychmiastowego leczenia bezzębia z powodów zdrowotnych, ale również te osoby, które z uwagi na estetykę swojego uzębienia, będą chciały ubytków pozbyć się jak najszybciej.

Dlaczego implanty w Luxdentica?

Dowiedz się więcej...

Poznaj naszych ekspertów

Jeśli fachowość i profesjonalizm opierają się na rzetelnej wiedzy na temat implantów oraz na wykonanych tysiącu zabiegach implantologicznych, to znaczy, że specjaliści w Luxdentica są najlepsi. Bez obaw możesz się oddać w nasze ręce.

Więcej

Unikatowe usługi Luxdentica

Świadczymy nie tylko tradycyjne, ale też innowacyjne usługi. Oprócz znanych metod leczenia bezzębia proponujemy m.in. implanty cyrkonowe. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się również Bank Uśmiechów Macierzystych, Smile Donator Program czy Fibryna PRF. Znasz te pojęcia? Sprawdź unikatowe usługi w Luxdentica. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi stomatologami.

Więcej

Technologia w Luxdentica

Naszą wiedzę i umiejętności wspierają najlepsze dostępne na rynku urządzenia stomatologiczne. Dysponujemy własną pracownią tomografii i pantomografii. Nasi lekarze w codziennej praktyce wykorzysują najnowocześniejsze na rynku mikroskopy CARL ZEISS. Jesteśmy przygotowani do leczenia każdego problemu stomatologicznego.

Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Mapa niedostępna