Cennik

Luxdentica to najnowocześniejsze implanty zębów w Krakowie – dzięki stosowaniu sprawdzonych rozwiązań, wiedzy oraz doświadczeniu naszych specjalistów, mamy możliwość spełniania oczekiwań najbardziej wymagających Pacjentów. Zapewnimy Ci kompleksowe leczenie implantologiczną, które zostało objęte specjalną gwarancją – „100% sukcesu”. Dzięki temu masz pewność, że cały proces wszczepiania implantów zębowych przebiegnie bez jakichkolwiek problemów. Naszym celem jest dbanie o jakość usług oraz oferowanie Pacjentom atrakcyjnych cen implantów zębowych i korzystnych dla Ciebie możliwości kredytowania.

Pamiętaj również o tym, że możesz skorzystać z bezpłatnych konsultacji dotyczących implantów zębowych w Luxdentica – dzięki temu zapłacisz jeszcze niższą cenę i zyskasz możliwość rozsądnego zaplanowania wydatków związanych z leczeniem.

ceny implantów zębowych

Co wchodzi w skład zabiegów wszczepiania implantów zębowych?

Zabieg wszczepiania implantów zębów obejmuje znieczulenia, zdjęcia RTG, szwy, odsłonięcie implantu, łącznik tytanowy, śrubę gojącą, koronę porcelanową na dentystycznym stopie bezniklowym oraz wizyty kontrolne pozabiegowe.

Konsultacja lekarska

W Luxdentica chcemy, aby każdy nasz Pacjent mógł zapłacić uczciwą, dostosowaną do jego możliwości finansowych cenę za implanty zębowe. Dlatego też nie obciążymy Cię kosztami za rozmowę z lekarzem – konsultacje w naszej klinice są całkowicie bezpłatne. Nie zapłacisz również za informacje dotyczące zakresu leczenia i dostępnych dla Ciebie rozwiązań.

W trakcie konsultacji możesz także odpłatnie wykonać niezbędną diagnostykę RTG, tomografię komputerową, badanie Diagnocam i inne. Dzięki temu nasze usługi wszczepiania implantów zębów są dostępne w atrakcyjnych cenach i spełniają oczekiwania Pacjentów.

Implantologiczna
bezpłatna

Znieczulenia

Bardzo dużą zaletą zabiegów, przeprowadzanych w Luxdentica jest to, że są one całkowicie bezbolesne. Dzięki temu nie musisz obawiać się jakiegokolwiek dyskomfortu czy dolegliwości bólowych. Efekt ten osiągnęliśmy dzięki stosowaniu komputerowego znieczulenia The Wand, które jest wykorzystywane w najlepszych klinikach na całym świecie. Co więcej, jesteśmy w stanie zastosować również połączenie The Wand ze stymulatorem zakończeń nerwowych Dentalvibe – dzięki temu dodatkowo zwiększone zostaje Twoje poczucie bezpieczeństwa. Sedacja w obecności anestezjologa umożliwia nam wykonywane najtrudniejszych zabiegów.

Cena znieczulenie uzależniona jest od wybranej przez Ciebie metody.

The Wand
50,00 zł
Sedacja
od 1 100,00 zł

Implanty zębów – cena

Brakuje Ci jednego zęba? W takim razie najlepszy będzie implant z koroną. W przypadku straty trzech zębów, proponujemy Ci most na dwóch implantach. W przypadku bezzębia stosujemy protezę wyjmowaną overdenture albo stały most na implantach odbudowujący wszystkie zęby. Niezależnie od wybranego rozwiązania, skorzystasz z bardzo atrakcyjnej ceny.

Odbudowa całego zęba na implancie linii Basic
4000,00 zł
Odbudowa zęba na implancie linii Optimum
4800,00 zł
Odbudowa zęba na implancie linii Premium
5800,00 zł
Most na dwóch implantach
od 9000,00 zł
Proteza overdenture na 2 implantach
od 9900,00 zł
Odbudowa wszystkich zębów na 4 implantach
od 22800,00 zł
Korona na implancie ”Naturalny ząb" wg protokołu Luxdentica indywidualna charakteryzacja
2500,00 zł
Korona tymczasowa estetyczna natychmiastowa na implancie
900,00 zł
Odbudowa zęba na implancie cyrkonowym Nobel Pearl
7700,00 zł

Chirurgia - Zabiegi regeneracji kości

Przed zabiegiem wprowadzenia implantów zębów, bardzo często wykonujemy ich usunięcie albo regenerację tkanki kostnej. W przypadku braku kości, umożliwiających założenie implantów, możemy podnieść dno zatoki szczękowej albo poszerzyć wyrostek poprzez jego rozszczepienie.

Podniesienie dna zatoki szczękowej
4 500,00 zł
Rozszczepienie wyrostka
1 800,00 zł
Regeneracja zębodołu poekstrakcyjnego fibryna bogatopłytkową APRF
300,00 zł
Regeneracja atroficznej kości w żuchwie w odcinkach bocznych
6 000,00 zł
Regeneracja kości w okolicy wszczepu
2 200,00 zł

Dlaczego implanty w Luxdentica?

Gwarancja 100% sukcesu

Dowiedz się więcej...

Bezpłatne konsultacje

Zdecydowałeś się na wizytę w klinice Luxdentica. Naszym zadaniem jest optymalna diagnoza i znalezienie najlepszych dostępnych dla Ciebie rozwiązań. Wszystkie potrzebne informacje uzyskasz podczas bezpłatnej konsultacji. Odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy wszystkie możliwe sposoby leczenia, również te alternatywne.

Więcej

Poznaj naszych ekspertów

Jeśli fachowość i profesjonalizm opierają się na rzetelnej wiedzy na temat implantów oraz na wykonanych tysiącu zabiegach implantologicznych, to znaczy, że specjaliści w Luxdentica są najlepsi. Bez obaw możesz się oddać w nasze ręce.

Więcej

Zalety implantów

Trwałość, wygoda i estetyka. Tylko trzy słowa, które  na co dzień zapewnią Ci jednak niezbędny komfort i pewność. Implanty, funkcjonując tak jak normalne zęby, pozwalają Ci bez troski jeść, uśmiechać się i żyć swobodnie. Co bardzo ważne, troszcząc się i odpowiednio o nie dbając, mogą Ci posłużyć bardzo długo.

Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Mapa niedostępna