Cennik

Implanty zębów w Krakowie - Cennik

Luxdentica to najnowocześniejsze implanty zębów w Krakowie w dobrej cenie. Dzięki stosowaniu sprawdzonych rozwiązań, wiedzy oraz doświadczeniu naszych specjalistów, mamy możliwość spełniania oczekiwań najbardziej wymagających Pacjentów. Zapewnimy Ci kompleksowe leczenie implantologiczną, które zostało objęte specjalną gwarancją – „100% sukcesu”. Dzięki temu masz pewność, że cały proces wszczepiania implantów zębowych przebiegnie bez jakichkolwiek problemów. Naszym celem jest dbanie o jakość usług oraz oferowanie Pacjentom atrakcyjnych cen implantów zębowych i korzystnych dla Ciebie możliwości kredytowania. 

ceny implantów zębowych

Cena od 5500,00 zł

Co wchodzi w skład zabiegów wszczepiania implantów zębowych?

Zabieg wszczepiania implantów zębów obejmuje znieczulenia, zdjęcia RTG, szwy, odsłonięcie implantu, łącznik tytanowy, śrubę gojącą, koronę porcelanową na dentystycznym stopie bezniklowym oraz wizyty kontrolne pozabiegowe.

Konsultacja lekarska

W Luxdentica chcemy, aby każdy nasz Pacjent mógł świadomie przejść cały proces zabiegowy, a także zapłacić optymalną, dostosowaną do jego możliwości finansowych cenę za implanty zębowe. Konsultacja z lekarzem stanowi podstawowy krok ku rzetelnej diagnozie i skutecznemu leczeniu.

W trakcie konsultacji możesz także odpłatnie wykonać niezbędną diagnostykę RTG, tomografię komputerową, badanie Diagnocam i inne. Jeśli zatem postawisz na wszczepienie u nas implantów zębów cena oraz jakość usługi będzie satysfakcjonująca dla każdego pacjetna.

Implantologiczna
150,00 zł

Znieczulenia

Bardzo dużą zaletą zabiegów, przeprowadzanych w Luxdentica jest to, że są one całkowicie bezbolesne. Dzięki temu nie musisz obawiać się jakiegokolwiek dyskomfortu czy dolegliwości bólowych. Efekt ten osiągnęliśmy dzięki stosowaniu komputerowego znieczulenia The Wand, które jest wykorzystywane w najlepszych klinikach na całym świecie. Co więcej, jesteśmy w stanie zastosować również połączenie The Wand ze stymulatorem zakończeń nerwowych Dentalvibe – dzięki temu dodatkowo zwiększone zostaje Twoje poczucie bezpieczeństwa. Sedacja w obecności anestezjologa umożliwia nam wykonywane najtrudniejszych zabiegów.

Cena znieczulenie uzależniona jest od wybranej przez Ciebie metody.

The Wand
100,00 zł
Sedacja
od 2000,00 zł

Implanty zębów – cena

Pamiętajmy, że cena implantu zęba w Krakowie oraz w każdym innym mieście, uzależniona jest od tego, z jakiej klasy lekarzem mamy do czynienia. Wiele zależy również od kliniki lub gabinetu. Zanim podejmiemy ostateczną decyzję, warto dowiedzieć się, jakie elementy wpływają na ostateczną cenę.

Cena implantu zęba, a badania oraz medyczne testy

Aby dojść do najwyższej jakości produktów medycznych, wymaga to kosztownych badań oraz długoletniej pracy. Należy mieć świadomość tego, jak bardzo złożony jestem implant zębowy. Nie jest to jedynie śruba, a cały implantologiczny system, w które skład wchodzi długa lista elementów. To zastosowana technologia, kontrola jakości oraz przeróżne urządzenia. Cennik implantów zębów w Krakowie może wynikać również z faktu, iż konieczne jest wysyłanie lekarzy na szkolenia, a same produkty posiadają ogólnoświatowe certyfikaty jakości.

Implanty zębów - cena, a jakość materiału

Należy zauważyć, że tytan bądź też tlenek cyrkonu to materiały najwyższej jakości. Wysoka klasa czystości surowca, ma ogromny wpływ na cenę implantów zębowych. Sporo zależy tutaj od współczynnika biozgodności, który z kolei przekłada się na jakość oraz czas procesu osteointegracji implantu. Co więcej, od tego może zależeć też to, czy efekt terapii będzie dożywotni.

Wykształcenie lekarza

Nie da się ukryć, że ceny implantów zębowych są mocno uzależnione od tego, na jakim poziomie wykształcenia, a także doświadczenia znajduje się konkretny lekarz implantolog. Warto mieć świadomość, że wymaganą wiedzę specjaliści ci nabywają na bardzo kosztownych kursach oraz specjalizacyjnych oraz szkoleniach. Na tym jednak kształcenie się nie kończy, gdyż kolejno konieczne jest doskonalenie i aktualizowanie wiedzy na sympozjach, warsztatach oraz kongresach. To oczywiście ma spore przełożenie na późniejszy poziom leczenie oraz jego ostateczne efekty. Dzięki doświadczeniu, specjalista na pewno będzie lepiej wiedział, jaką metodę leczenia zastosować w konkretnym wypadku.

Odbudowa całego zęba na implancie linii Basic
5 500,00 zł
Odbudowa zęba na implancie linii Optimum
6 500,00 zł
Odbudowa zęba na implancie linii Premium
7 500,00 zł
Odbudowa zęba na implancie cyrkonowym Nobel Pearl
9 000,00 zł
Stałe zęby na 4 implantach ALL ON 4 (w cenie DSD)
od 45 800,00 zł
Stałe zęby na 6 implantach ALL ON 6 (w cenie DSD)
od 55 700,00 zł
Proteza wyjmowana na 2 implantach w żuchwie
od 16 200,00 zł
Proteza wyjmowana na 4 implantach w szczęce
od 26 400,00 zł

Chirurgia - Zabiegi regeneracji kości

Przed zabiegiem wprowadzenia implantów zębów, bardzo często wykonujemy ich usunięcie albo regenerację tkanki kostnej. W przypadku braku kości, umożliwiających założenie implantów, możemy podnieść dno zatoki szczękowej albo poszerzyć wyrostek poprzez jego rozszczepienie.

Rozszczepienie wyrostka
1 800,00 zł
Regeneracja zębodołu poekstrakcyjnego fibryna bogatopłytkową APRF
300,00 zł
Regeneracja atroficznej kości w żuchwie w odcinkach bocznych
6 000,00 zł
Regeneracja kości w okolicy wszczepu
2 200,00 zł
podniesienie dna zatoki szczękowej z dostępu bocznego
5 000,00 zł
Podniesienie dna zatoki szczękowej z dostępu przez wyrostek
2 200,00 zł

Dlaczego implanty w Luxdentica?

Gwarancja 100% sukcesu

Dowiedz się więcej...

Konsultacje

Zdecydowałeś się na wizytę w klinice Luxdentica. Naszym zadaniem jest optymalna diagnoza i znalezienie najlepszych dostępnych dla Ciebie rozwiązań. Wszystkie potrzebne informacje uzyskasz podczas konsultacji. Odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy wszystkie możliwe sposoby leczenia, również te alternatywne.

Więcej

Poznaj naszych ekspertów

Jeśli fachowość i profesjonalizm opierają się na rzetelnej wiedzy na temat implantów oraz na wykonanych tysiącu zabiegach implantologicznych, to znaczy, że specjaliści w Luxdentica są najlepsi. Bez obaw możesz się oddać w nasze ręce.

Więcej

Zalety implantów

Trwałość, wygoda i estetyka. Tylko trzy słowa, które  na co dzień zapewnią Ci jednak niezbędny komfort i pewność. Implanty, funkcjonując tak jak normalne zęby, pozwalają Ci bez troski jeść, uśmiechać się i żyć swobodnie. Co bardzo ważne, troszcząc się i odpowiednio o nie dbając, mogą Ci posłużyć bardzo długo.

Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Mapa niedostępna