Przed i po

To, że możemy przedstawić szczęśliwie zakończone historie naszych pacjentów sprawia nam prawdziwą przyjemność. Ich metamorfozy to nic innego jak dowód, że pracujemy z efektem, i że nasza praca ma sens. Mamy też szczęście! Lecząc naszych pacjentów, spełniamy często ich długoletnie marzenia.

Wymiana koron zębowych

Pani Halina, energiczna i pogodna kobieta, pojawiła się w Luxdentice z konkretną potrzebą stomatologiczną. Aby przywrócić blask swojemu uśmiechowi, postanowiła zmienić stare korony na nowe. Na wizytę przyniosła swoje zdjęcie sprzed lat, kiedy cieszyła się własnym uśmiechem. Poprosiła o jego odtworzenie.

Dla pani Haliny najpierw zaprojektowaliśmy, a potem wykonaliśmy korony całoceramiczne w odcinku przednim, które przywróciły naturalny, ale nierzucający się w oczy, świeży uśmiech.

Poprawa nieestetycznych jedynek

Alicja to młoda i bardzo atrakcyjna studentka z Katowic. Jej marzeniem od zawsze była poprawa nieestetycznych jedynek.

W oparciu o komputerowe planowanie wykonaliśmy dla Alicji licówki pełnoceramiczne na zęby sieczne, tak, by harmonizowały z jej własnymi. Wcześniej, jeszcze przed leczeniem, wykonaliśmy wybielanie jej zębów. Całość wypadła jeszcze lepiej niż zaplanowaliśmy. Uśmiech Alicji podkreśla w tej chwili to, co w kobiecie najpiękniejsze, młodość i świeżość.

Nowy uśmiech

Krzysztof przyszedł do nas zupełnie załamany. Powodem była wada zgryzu i istniejący aktualny stan zębów. Oprócz tego Krzysztof żenił się za dwa miesiące, co powodowało jeszcze większą jego frustrację. Decyzja musiała być szybka, a leczenie kompleksowe i zdecydowane.

Zaprojektowaliśmy, w oparciu o komputerowe planowanie, nowy uśmiech dla Krzysztofa. 24 korony pełnoceramiczne zniwelowały wady zgryzu i spowodowały diametralną zmianę wyglądu. Ponoć narzeczona go nie poznała.

Kompleksowe leczenie zębów

Kevin to aktor z Londynu. Przyjechał do Polski, ponieważ dostał propozycje zagrania „roli życia”. Jak nam powiedział, jego plan był prosty - w dwa tygodnie wykonać kompleksowe leczenie swoich zębów. Na pierwszy rzut oka rzecz wydała się nam niewykonalna, jednak 20 licówek Empress Max Esthetic i 8 koron pełnoceramicznych Empress Max Esthetic pozwoliły Kevinowi odzyskać pewność siebie i dały hollywodzki uśmiech. Dokładnie w dwa tygodnie.

Odbudowa brakujących zębów

Ewelina zgłosiła się do Luxdentica z aparatem stałym. Cierpiała z powodu braku zawiązków zębów siecznych bocznych. Podczas leczenia poza Luxdenticą ortodonta przesunął jej kły w miejsce dwójek, a leczenie trwało już 3 lata. Pacjentka nie chciała kontynuować leczenia ortodontycznego. Postanowiliśmy wprowadzić 2 implanty i odbudować brakujące zęby, a istniejącym przywrócić estetyczne kształty. Udało się.

Dlaczego implanty w Luxdentica?

Kredytowanie leczenia

Dowiedz się więcej...

Poznaj naszych ekspertów

Jeśli fachowość i profesjonalizm opierają się na rzetelnej wiedzy na temat implantów oraz na wykonanych tysiącu zabiegach implantologicznych, to znaczy, że specjaliści w Luxdentica są najlepsi. Bez obaw możesz się oddać w nasze ręce.

Więcej

Oferty specjalne

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów przygotowaliśmy specjalne oferty dedykowane, które wielu z Was mogą ułatwić podjęcie decyzji o rozpoczęciu leczenia. To propozycje m.in. dla tych, którzy mieszkają poza Krakowem i oczekują pomocy związanej z dojazdem czy pobytem.

Więcej

Technologia w Luxdentica

Naszą wiedzę i umiejętności wspierają najlepsze dostępne na rynku urządzenia stomatologiczne. Dysponujemy własną pracownią tomografii i pantomografii. Nasi lekarze w codziennej praktyce wykorzysują najnowocześniejsze na rynku mikroskopy CARL ZEISS. Jesteśmy przygotowani do leczenia każdego problemu stomatologicznego.

Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Mapa niedostępna