Technologia w Luxdentica

Naszą wiedzę i umiejętności wspierają najlepsze dostępne na rynku urządzenia stomatologiczne. Dysponujemy własną pracownią tomografii i pantomografii. Nasi lekarze w codziennej praktyce wykorzysują najnowocześniejsze na rynku mikroskopy CARL ZEISS. Diagnozujemy kobiety w ciąży bezpiecznym dla nich urządzeniem Diagnocam. Jesteśmy przygotowani do leczenia każdego problemu stomatologicznego.

Luxdentica kompleksowo i bezboleśnie rozwiąże wszystkie problemy stomatologiczne
Korzystamy z najlepszych dostępnych na rynku urządzeń

Edukacja Pacjenta

Pacjenci są dla nas partnerami, z którymi wspólnie dążymy do wyznaczonego w trakcie diagnostyki celu leczniczego. Na każdym etapie leczenia rozmawiamy, wyjaśniamy, przedstawiamy przebieg rehabilitacji, a także wskazujemy konkretne efekty każdego działania. Szczególny nacisk kładziemy na bezstresowość i bezbolesny charakter wykonywanych zabiegów, by nasi pacjenci odczuli jak najwyższy komfort leczenia. Jest to nadzwyczaj istotne w przypadku najmłodszych pacjentów. Z myślą o nich stworzyliśmy specjalny program wizyt adaptacyjnych „Wychowanie w uśmiechu”, podczas których dzieci oswajają się z gabinetem lekarskim, z lekarzem, ucząc też najlepszych zachowań w zakresie higieny jamy ustnej. 

Komfort leczenia

Przełamujemy także dotychczasowe stereotypy związane z wizytą u stomatologa. Z niezwykłą dbałością zaprojektowaliśmy wnętrza naszej kliniki, które w żaden sposób nie kojarzą się z typowymii gabinetami stomatologicznymi przesiąkniętymi specyficznym zapachem. W oczekiwaniu na wizytę nasi pacjenci mogą posłuchać muzyki, obejrzeć film lub napić się pysznej kawy czy herbaty. Cały nasz personel zdaje sobie także sprawę, że ciepłym, wygodnym wnętrzom zawsze musi towarzyszyć przyjazna atmosfera, którą tworzymy wspólnie z naszymi pacjentami.

Bezpłatne konsultacje

Kredytowanie leczenia

Dowiedz się więcej...

Oczekujesz gwarancji?

Wiemy, że swoją pracę wykonujemy rzetelnie i przy użyciu najlepszych materiałów stosowanych w implantologii. Dlatego na nasze usługi dajemy Ci gwarancję. Na implanty nawet 20 lat! Co więcej, na sam zabieg wszczepienia implantu otrzymujesz dodatkową ochronę gwarancyjną tzw. podwójną gwarancję.

Więcej

Poznaj naszych ekspertów

Jeśli fachowość i profesjonalizm opierają się na rzetelnej wiedzy na temat implantów oraz na wykonanych tysiącu zabiegach implantologicznych, to znaczy, że specjaliści w Luxdentica są najlepsi. Bez obaw możesz się oddać w nasze ręce.

Więcej

Planowanie leczenia

Jednym z warunków osiągnięcia konkretnego celu w Twoim leczeniu jest jego dokładne zaplanowanie. W klinice Luxdentica planujemy skrupulatnie. Wykorzystujemy najlepszą technologię dostępną na świecie, jak np. innowacyjny program NobelGuide.

Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Mapa niedostępna