Warning: SessionHandler::read(): open(/home/klient.dhosting.pl/wilis001/.tmp//sess_23da326046bd3aecd23d9d920518189f, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/klient.dhosting.pl/wilis001/implantkrakow.pl/public_html/app/cache/prod/classes.php on line 856

Warning: SessionHandler::write(): open(/home/klient.dhosting.pl/wilis001/.tmp//sess_23da326046bd3aecd23d9d920518189f, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/klient.dhosting.pl/wilis001/implantkrakow.pl/public_html/app/cache/prod/classes.php on line 860
Blog - Klinika stomatologiczna LUXDENTICA

Blog

02 | 12 | 2020
Co zaoferuje Ci polecany implantolog?

Implanty zębów cieszą się dzisiaj bardzo dużą popularnością wśród pacjentów – umożliwiają wypełnienie różnego rodzaju ubytków i przywrócenie piękna uśmiechu. Polecany implantolog z Krakowa zapewni Ci nie tylko najwyższą jakość rozwiązań, ale również odpowiedni standard świadczonych usług – sprawdź, co zyskasz, wybierając naszego cenionego specjalistę!

Polecany implantolog – najważniejsze korzyści, jakie zapewnia pacjentom

Polecany implantolog oferuje przede wszystkim najwyższej jakości implanty, które będą trwałe na przestrzeni wielu lat i zapewnią najwyższy komfort pacjentom. To jednak nie wszystko – uznany specjalista, dbający o zadowolenie swoich pacjentów, zapewni również wiele innych korzyści. Które z nich będą dla Ciebie szczególnie istotne?

Bezpłatne konsultacje

Zanim rozpoczęte zostanie leczenie implantologiczne, niezbędne jest określenie stanu uzębienia, a także odpowiednie zaplanowanie przyszłych działań. Jest to możliwe dzięki konsultacji z implantologiem, która w naszej klinice jest całkowicie bezpłatna. Specjalista zapozna się ze stanem Twoich zębów, sporządzi kompleksowy plan leczenia i poinformuje Cię o najlepszych rozwiązaniach oraz alternatywach, z jakich możesz skorzystać. A Ty nie zapłacisz za to ani złotówki!

Poinformowanie o kosztach leczenia

Polecany implantolog w Krakowie to także uczciwość oraz jasne warunki współpracy. Każdy klient naszej kliniki powinien mieć pewność tego, ile zapłaci za implanty – specjalista, po przeprowadzeniu diagnozy, przedstawi Ci konkretne koszty leczenia. Co więcej, zaproponuje Ci również korzystne sposoby pozyskania środków finansowych (kredytowania). Możesz mieć pewność, że koszty będą niezmienne i w trakcie leczenia nie pojawią się jakiekolwiek dodatkowe opłaty.

Gwarancja na implanty zębów

Dla profesjonalnego implantologa największe znaczenie powinno mieć bezpieczeństwo pacjenta – dlatego też musi on zapewnić Ci odpowiednią gwarancję. W Luxdentica mowa zarówno o gwarancji na implanty zębów (nawet 20 lat!), jak również ochronie gwarancyjnej podczas zabiegu ich wszczepiania. Dzięki temu możesz spać spokojnie i mieć pewność, że Twoje implanty będą trwałe na lata!

Nowoczesne technologie diagnostyczne

Aby leczenie implantologiczne mogło zostać przeprowadzone profesjonalnie i skutecznie, niezbędne jest postawienie odpowiedniej diagnozy. Polecany implantolog z Krakowa skorzysta z najnowocześniejszych technologii diagnostycznych, dzięki czemu proces leczenia będzie skuteczny, a wybrane implanty doskonale sprawdzą się w Twoim przypadku i dadzą Ci maksymalny komfort.

Najlepsze znieczulenie

I na koniec coś, co jest bardzo istotne dla wszystkich pacjentów – odpowiednie znieczulenie. Chcąc zapewnić Ci najwyższy komfort w czasie zabiegu i ograniczyć jakikolwiek dyskomfort do absolutnego minimum, specjalista skorzysta z nowoczesnych metod. Dzięki temu nie odczujesz bólu, a do tego zyskasz pewność, że zabieg przebiegać będzie bez jakichkolwiek problemów czy komplikacji.

Wstecz

Dlaczego implanty w Luxdentica?

Gwarancja 100% sukcesu

Dowiedz się więcej...

Poznaj koszty leczenia

Luxdentica zapewni Ci kompleksowe leczenie implantologiczne, objęte gwarancją „100% sukcesu”. Dbamy o jakość naszych usług, uwzględniając w nich cennik oraz korzystne dla Ciebie możliwości kredytowania. Pamiętaj też o konsultacjach w Luxdentica, które pomogą Ci rozsądnie zaplanować wydatki związane z leczeniem.

Więcej

Czym są implanty?

Implant to kilkumilimetrowa śruba w kształcie stożka wykonana z tytanu lub cyrkonu. Zastępuje ona korzeń zęba. Do implantów mocuje się elementy protetyczne, jak np. most lub sztuczny ząb nazywany fachowo implantokoroną. Materiał, z którego wykonany jest implant sprawia, że organizm sądzi, że to kość i zrasta się z nim na trwałe.

Więcej

Przed i po leczeniu

To, że możemy przedstawić szczęśliwie zakończone historie naszych pacjentów sprawia nam prawdziwą przyjemność. Ich metamorfozy to nic innego jak dowód, że pracujemy z efektem, i że nasza praca ma sens. Mamy też szczęście, bo lecząc naszych pacjentów, spełniamy czasami ich długoletnie marzenia.

Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Mapa niedostępna