Blog

10 | 06 | 2021
Implanty a leczenie bezzębia – co warto wiedzieć na ten temat?

Nowoczesne implanty zębowe, które oferuje Luxdentica w Krakowie, to rozwiązanie, które pozwala poradzić sobie z różnego rodzaju problemami z uzębieniem – również tymi najbardziej skomplikowanymi. Jednym z nich jest z całą pewnością bezzębie, które dotyka najczęściej osób chorujących na paradontozę. Również w tym przypadku wszczepienie implantów może okazać się doskonałym rozwiązaniem, stanowiącym alternatywę dla tradycyjnych protez.

Implanty zębów w przypadku bezzębia, czyli nowoczesna alternatywa

Bezzębie oznacza najczęściej utratę wszystkich zębów w szczęce lub żuchwie. Czasami dochodzi do sytuacji, w której jest ono częściowe – wtedy pacjentowi pozostaje kilka naturalnych zębów, co jednak wciąż wiąże się ze znacznym obniżeniem komfortu codziennego życia. Najczęściej problem ten wynika z nieprawidłowej higieny jamy ustnej i rozwijającej się paradontozy, jednak czasami może wystąpić również po różnego rodzaju wypadkach. Niezależnie od przyczyny bezzębia, konieczne jest skorzystanie z odpowiedniego rozwiązania, które zapewnia między innymi współczesna implantologia.

Jeszcze do niedawna sposobem na poradzenie sobie z problemem bezzębia były tradycyjne protezy, których zastosowanie wiązało się jednak z kilkoma niedogodnościami – przede wszystkim koniecznością wyjmowania protezy na noc i jej regularnego czyszczenia. Dzisiaj, w dobie rozwoju medycyny, masz możliwość skorzystania z implantów zębowych, które zostaną wszczepione na stałe i będą znakomicie imitowały naturalne uzębienie. Jest to o wiele wygodniejsze rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej osób.

W Luxdentica w Krakowie stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania, które pozwolą na szybką odbudowę Twojego uzębienia i dzięki którym ponownie będziesz mógł cieszyć się pięknym uśmiechem. Stosujemy nowoczesne technologie, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić Ci protezy na zaledwie 4 implantach w szczęce.

Estetyczne implanty zębów – dlaczego warto na nie postawić?

Zastosowanie implantów w przypadku bezzębia to rozwiązanie polecane przez specjalistów i wybierane przez najbardziej wymagających pacjentów. Wynika to z ich kilku zalet:

  • implanty stomatologiczne tworzą wrażenie naturalnych zębów i pozwolą Ci uśmiechać się tak, jak przed wystąpieniem problemu;
  • wszczepiane implanty są dopasowywane do pacjenta w sposób indywidualny, dzięki czemu nie uwierają dziąsła i zapewniają maksymalny komfort każdego dnia;
  • dzięki implantom nie musisz wyjmować protezy do czyszczenia i korzystać ze specjalnych klejów, a do tego masz możliwość bezproblemowego spożywania każdego posiłku;
  • nowoczesne implanty, które stosujemy, są niezwykle wytrzymałe i pozwolą Ci zachować piękny wygląd uzębienia już do końca życia.

Jeżeli chcesz szybko i bezproblemowo poradzić sobie z problemem bezzębia, zachęcamy do skorzystania z oferty Luxdentica w Krakowie. Nasze centrum stomatologii to nie tylko najnowocześniejsze wyposażenie i wysoka jakość świadczonych usług, ale również doradztwo i wsparcie doświadczonych specjalistów. Ciesz się swoim uśmiechem, jak nigdy wcześniej!

Wstecz

Dlaczego implanty w Luxdentica?

Gwarancja 100% sukcesu

Dowiedz się więcej...

Poznaj koszty leczenia

Luxdentica zapewni Ci kompleksowe leczenie implantologiczne, objęte gwarancją „100% sukcesu”. Dbamy o jakość naszych usług, uwzględniając w nich cennik oraz korzystne dla Ciebie możliwości kredytowania. Pamiętaj też o bezpłatnych konsultacjach w Luxdentica, które pomogą Ci rozsądnie zaplanować wydatki związane z leczeniem.

Więcej

Czym są implanty?

Implant to kilkumilimetrowa śruba w kształcie stożka wykonana z tytanu lub cyrkonu. Zastępuje ona korzeń zęba. Do implantów mocuje się elementy protetyczne, jak np. most lub sztuczny ząb nazywany fachowo implantokoroną. Materiał, z którego wykonany jest implant sprawia, że organizm sądzi, że to kość i zrasta się z nim na trwałe.

Więcej

Przed i po leczeniu

To, że możemy przedstawić szczęśliwie zakończone historie naszych pacjentów sprawia nam prawdziwą przyjemność. Ich metamorfozy to nic innego jak dowód, że pracujemy z efektem, i że nasza praca ma sens. Mamy też szczęście, bo lecząc naszych pacjentów, spełniamy czasami ich długoletnie marzenia.

Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Mapa niedostępna