Blog

14 | 10 | 2020
Implanty zębów – 5 najważniejszych zalet

Piękny uśmiech to w dzisiejszych czasach prawdziwa wizytówka każdego z nas, a wszelkie braki w uzębieniu powodują, że staje się on mało estetyczny. Dlatego też tak bardzo polecane są dzisiaj implanty, które wszczepiamy w naszym krakowskim gabinecie – pozwolą Ci one skutecznie wyeliminować luki w uzębieniu i odzyskać piękny, zdrowy uśmiech. Oto najważniejsze zalety tego rodzaju rozwiązań!


1 zaleta implantów – Uniwersalność zastosowania

Dzięki implantom, które wszczepiamy w Krakowie, możesz wypełnić jedną lukę zębową, ale równie dobrze wyeliminować problem bezzębia. Dzięki ich bezpieczeństwu i uniwersalności zastosowania, są w stanie przywrócić piękny uśmiech u każdego – bez względu na problemy stomatologiczne, z jakimi się boryka, wiek czy oczekiwania. Co więcej, ich wstawianie jest możliwe bez konieczności szlifowania zębów sąsiadujących, co ma również spory wpływ na komfort i długość trwania zabiegu.

Obok uniwersalności, warto również wymienić korzyści dla zdrowia i estetyki twarzy – dzięki implantom, możliwe jest uniknięcie problemu zaniku kości szczęki i zachowanie jej naturalnego kształtu.

2 zaleta implantów – Wieloletnia trwałość

Stosując najwyższej jakości materiały, mamy pewność tego, że nasze implanty będą towarzyszyć Ci przez resztę życia. Są niezwykle trwałe i stabilne, a minimum działań, mających na celu dbanie o nie na co dzień sprawia, że nie stanowią jakiegokolwiek problemu dla naszych Pacjentów.

3 zaleta implantów – Wygoda stosowania

Implanty poprawiają wygląd, pozwalają wyeliminować problemy z wymową i przywracają możliwość łatwego gryzienia i żucia. Dzięki temu, że są połączone z kością, nie wywołują jakiegokolwiek dyskomfortu i są niewyczuwalne dla użytkownika. Są o wiele wygodniejszym rozwiązaniem niż ruchome protezy!

4 zaleta implantów – Najwyższa estetyka

Protezy zębowe umieszczane na implantach do złudzenia przypominają naturalne uzębienie – doskonale się dopasowują i powodują, że uśmiech prezentuje się pięknie. Co więcej, nie tracą na swojej estetyce z czasem, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że po wielu latach przestaną prezentować się tak, jak na samym początku.

5 zaleta implantów – Przystępna cena

To oczywiście kwestia indywidualna, jednak musisz pamiętać, że wszczepienie implantu jest jednorazową inwestycją. Jeden zabieg sprawi, że będziesz mógł/mogła cieszyć się pięknym uśmiechem przez resztę życia – dlatego też warto w nie zainwestować.

Jeżeli chcesz postawić na to, co najlepsze, zgłoś się do naszej krakowskiej kliniki – wszczepiamy implanty od lat, korzystając z najlepszych materiałów i najnowocześniejszych metod zabiegowych. Nie musisz obawiać się bólu albo jakichkolwiek problemów. Każdy Pacjent jest dla nas równie ważny, dlatego też implanty wszczepiamy w sposób indywidualny – dostosowany do stanu Twojego uzębienia oraz potrzeb. Zapraszamy do kontaktu, a odpowiemy na wszelkie Twoje pytania!

Wstecz

Dlaczego implanty w Luxdentica?

Gwarancja 100% sukcesu

Dowiedz się więcej...

Poznaj koszty leczenia

Luxdentica zapewni Ci kompleksowe leczenie implantologiczne, objęte gwarancją „100% sukcesu”. Dbamy o jakość naszych usług, uwzględniając w nich cennik oraz korzystne dla Ciebie możliwości kredytowania. Pamiętaj też o konsultacjach w Luxdentica, które pomogą Ci rozsądnie zaplanować wydatki związane z leczeniem.

Więcej

Czym są implanty?

Implant to kilkumilimetrowa śruba w kształcie stożka wykonana z tytanu lub cyrkonu. Zastępuje ona korzeń zęba. Do implantów mocuje się elementy protetyczne, jak np. most lub sztuczny ząb nazywany fachowo implantokoroną. Materiał, z którego wykonany jest implant sprawia, że organizm sądzi, że to kość i zrasta się z nim na trwałe.

Więcej

Przed i po leczeniu

To, że możemy przedstawić szczęśliwie zakończone historie naszych pacjentów sprawia nam prawdziwą przyjemność. Ich metamorfozy to nic innego jak dowód, że pracujemy z efektem, i że nasza praca ma sens. Mamy też szczęście, bo lecząc naszych pacjentów, spełniamy czasami ich długoletnie marzenia.

Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Mapa niedostępna