Blog

03 | 12 | 2020
Implanty zębów w Krakowie – z jakich technologii korzystamy?

Nowoczesne leczenie implantologiczne pozwala na przywrócenie piękna uśmiechu i komfortu pacjenta – bez względu na skalę problemu, z jakim się zmaga. Skuteczność zabiegów jest możliwa z jednej strony dzięki wiedzy i doświadczeniu specjalistów, a z drugiej dzięki stosowanym technologiom. W Luxdentica stosujemy te najlepsze, które pozwalają nam spełniać oczekiwania najbardziej wymagających osób. Sprawdź, z jakich technologii korzystamy!

Mikroskopy CARL ZEISS

Zabiegi stomatologiczne oraz implantologiczne wymagają największej precyzji, dlatego też w Luxdentica stosujemy nowoczesne mikroskopy CARL ZEISS OPMI PICO. Dzięki doskonałym parametrom, są one wykorzystywane w najlepszych światowych klinikach i pozwalają na przeprowadzanie nawet tych najbardziej skomplikowanych zabiegów z zakresu endodoncji, protetyki oraz mikrochirurgii. Korzystający z nich specjaliści mają możliwość obserwowania uzębienia w wielokrotnym powiększeniu, co znacząco wpływa na jakość leczenia oraz diagnozowania problemu.

Co więcej, mikroskopy CARL ZEISS posiadają płynną regulację natężenia oświetlenia, ostrości i pięciostopniowy zmieniacz powiększeń – dzięki temu sprawdzają się w naszych codziennych działaniach i pozwalają nam świadczyć usługi implantologiczne w najwyższym standardzie.

System tomografii stożkowej KODAK CS 9300

W zakresie leczenia implantologicznego jedną z kluczowych kwestii odgrywa diagnostyka – dzięki niej możliwe jest dokładne rozpoznanie problemu, jak również zaplanowanie procesu leczenia, w pełni indywidualnie dla każdego pacjenta. Nasza cyfrowa pracownia RTG jest wyposażona w urządzenie KODAK CS 9300, które zapewnia niezwykle precyzyjny obraz komputerowy struktur anatomicznych w wymiarze 3D. Dzięki temu jesteśmy w stanie bardzo dokładnie zdiagnozować problem i precyzyjnie zaplanować przebieg zabiegu i leczenia. Dodatkowo system redukuje do minimum ryzyko napromieniowania.

Robot Piezosurgery

W zabiegach z zakresu implantologii niezbędne jest korzystanie z odpowiedniego wsparcia – dlatego też w naszej krakowskiej klinice używamy inteligentnego robota Piezosurgery MECTRON TOUCH, który umożliwia niezwykle precyzyjne cięcie tkanki kostnej, jednocześnie nie wpływając negatywnie na sąsiadującą z nią tkanką miękką. W ten sposób nie tylko skutecznie przeprowadzamy zabieg, ale również zapewniamy wszystkim naszym pacjentom maksymalne bezpieczeństwo.

Ostell ISQ

Ostatnim urządzeniem, o którym warto powiedzieć jest Ostell ISQ, dzięki któremu możliwe jest znaczne skrócenie czasu leczenia implantologicznego. Wysyła ono impulsy elektromagnetyczne i rezonuje wstawiony implant, dzięki czemu specjalista może łatwo ocenić jego stabilizację oraz stopień zrośnięcia się z tkanką kostną. Dzięki tej technologii można skrócić czas leczenia implantologicznego o wiele tygodni, nie wywołując przy tym jakichkolwiek dolegliwości bólowych u pacjenta.

Wstecz

Dlaczego implanty w Luxdentica?

Gwarancja 100% sukcesu

Dowiedz się więcej...

Poznaj koszty leczenia

Luxdentica zapewni Ci kompleksowe leczenie implantologiczne, objęte gwarancją „100% sukcesu”. Dbamy o jakość naszych usług, uwzględniając w nich cennik oraz korzystne dla Ciebie możliwości kredytowania. Pamiętaj też o konsultacjach w Luxdentica, które pomogą Ci rozsądnie zaplanować wydatki związane z leczeniem.

Więcej

Czym są implanty?

Implant to kilkumilimetrowa śruba w kształcie stożka wykonana z tytanu lub cyrkonu. Zastępuje ona korzeń zęba. Do implantów mocuje się elementy protetyczne, jak np. most lub sztuczny ząb nazywany fachowo implantokoroną. Materiał, z którego wykonany jest implant sprawia, że organizm sądzi, że to kość i zrasta się z nim na trwałe.

Więcej

Przed i po leczeniu

To, że możemy przedstawić szczęśliwie zakończone historie naszych pacjentów sprawia nam prawdziwą przyjemność. Ich metamorfozy to nic innego jak dowód, że pracujemy z efektem, i że nasza praca ma sens. Mamy też szczęście, bo lecząc naszych pacjentów, spełniamy czasami ich długoletnie marzenia.

Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Mapa niedostępna