Cyfrowa pracownia RTG

W klinice Luxdentica w trakcie diagnostyki i planowania przebiegu leczenia niemal powszechnie wykorzystujemy system tomografii stożkowej KODAK CS 9300. Jest on szczególnie pomocny przy planowaniu zabiegów implantologicznych jak również diagnozowaniu trudnych przypadków leczenia endodontycznego.

Cyfrowa pracownia radiologiczna

Daje nam bowiem bardzo precyzyjny obraz komputerowy struktur anatomicznych w wymiarze 3D i pozwala w szczegółach poznać jakość i ilość tkanki kostnej, prześledzić budowę zatok szczękowych oraz umiejscowienie nerwów oraz topografie kanałów korzeniowych zębów. Dzięki temu możemy idealnie planować wszystkie nasze zabiegi.

W każdym przypadku zdjęcia tomograficzne pozwalają do minimum ograniczyć nieprzewidziane sytuacje związane z zabiegiem i zaoszczędzić pacjentowi dodatkowego stresu.

Wykorzystywany przez nas tomograf KODAKCS 9300 do minimum ogranicza powstające przy jego użyciu napromieniowanie. Jest to nowoczesne narzędzie diagnostyczne, które zwiększa precyzję wykonywanych badań i jednocześnie redukuje ryzyko napromieniowania.

Kredytowanie leczenia

Dowiedz się więcej...

Oczekujesz gwarancji?

Wiemy, że swoją pracę wykonujemy rzetelnie i przy użyciu najlepszych materiałów stosowanych w implantologii. Dlatego na nasze usługi dajemy Ci gwarancję. Na implanty nawet 20 lat! Co więcej, na sam zabieg wszczepienia implantu otrzymujesz dodatkową ochronę gwarancyjną tzw. podwójną gwarancję.

Więcej

Poznaj naszych ekspertów

Jeśli fachowość i profesjonalizm opierają się na rzetelnej wiedzy na temat implantów oraz na wykonanych tysiącu zabiegach implantologicznych, to znaczy, że specjaliści w Luxdentica są najlepsi. Bez obaw możesz się oddać w nasze ręce.

Więcej

Planowanie leczenia

Jednym z warunków osiągnięcia konkretnego celu w Twoim leczeniu jest jego dokładne zaplanowanie. W klinice Luxdentica planujemy skrupulatnie. Wykorzystujemy najlepszą technologię dostępną na świecie, jak np. innowacyjny program NobelGuide.

Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Mapa niedostępna