Implanty w 1 dzień

Wykorzystując najnowsze technologie, nasi specjaliści są w stanie wykonać dla Ciebie zabieg i zamocować na wstawionych implantach koronę czy most w jeden dzień. Jest to obecnie jeden ze standardowych zabiegów w klinice Luxdentica.

Implanty w 1 dzień

„Zęby w jedną godzinę TM

Koncepcja „Teeth-in-An-Hour TM” czyli „Zębów w jedną godzinę TM” powstała stosunkowo niedawno. Jej autorami są przedstawiciele firmy Nobel Biocare TM. Rezultaty swojej pracy przedstawili w 2005 roku podczas Światowego Kongresu Implantologicznego w Las Vegas.

Przebieg leczenia

W praktyce przebieg leczenia wygląda w następujący sposób. W trakcie diagnostyki wykonywane jest zdjęcie tomograficzne Twoich zębów. Na jego podstawie w programie Procera Software tworzony jest wirtualny obraz jamy ustnej w wymiarze 3D. Pozwala on na przeprowadzenie wirtualnego zabiegu, podczas którego w bardzo precyzyjny sposób określamy położenie zatok szczękowych i nerwów. W efekcie otrzymujemy bogatą i pełną dokumentację tworzącą plan Twojego zabiegu oraz projekt umiejscowienia zębów. Materiał ten przesyłany jest do siedziby NobelBiocare i po siedmiu dniach otrzymujemy gotową protezę możliwą do umieszczenia w jamie ustnej w jeden dzień.

Zalety leczenia

Koncepcja "Teeth-in-An-Hour TM" pozwala skrócić zabieg do mniej niż 60 minut. Odbywa się on bez użycia skalpela i szwów zgodnie z procedurą bezpłatowego wszczepienia implantów. Planowanie zabiegu i rozmieszczenia implantów odbywa się bez Twojego udziału w wirtualnym programie 3D. Program Nobel Procera Design pozwala zaplanować zabieg z nieosiągalną dotąd precyzją i zaprojektować optymalną anatomicznie i funkcjonalnie pozycję implantów. Nie towarzyszą Ci przy tym żadne dolegliwości pozabiegowe, a efekt jest natychmiastowy.

Dlaczego implanty w Luxdentica?

Kredytowanie leczenia

Dowiedz się więcej...

Poznaj naszych ekspertów

Jeśli fachowość i profesjonalizm opierają się na rzetelnej wiedzy na temat implantów oraz na wykonanych tysiącu zabiegach implantologicznych, to znaczy, że specjaliści w Luxdentica są najlepsi. Bez obaw możesz się oddać w nasze ręce.

Więcej

Oferty specjalne

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów przygotowaliśmy specjalne oferty dedykowane, które wielu z Was mogą ułatwić podjęcie decyzji o rozpoczęciu leczenia. To propozycje m.in. dla tych, którzy mieszkają poza Krakowem i oczekują pomocy związanej z dojazdem czy pobytem.

Więcej

Technologia w Luxdentica

Naszą wiedzę i umiejętności wspierają najlepsze dostępne na rynku urządzenia stomatologiczne. Dysponujemy własną pracownią tomografii i pantomografii. Nasi lekarze w codziennej praktyce wykorzysują najnowocześniejsze na rynku mikroskopy CARL ZEISS. Jesteśmy przygotowani do leczenia każdego problemu stomatologicznego.

Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Mapa niedostępna