Kredytowanie leczenia

Wiemy, że często jedną z barier w podjęciu leczenia implantologicznego są koszty. U nas poznajesz je na pierwszej, bezpłatnej wizycie. Jeśli posiadasz wystarczający kapitał, po prostu opłacasz leczenie gotówką lub kartą kredytową. Jeśli jednak nie dysponujesz potrzebną kwotą, mamy rozwiązanie. Wraz z bankiem Santander przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę kredytową.

Procedury uzyskania kredytu są niezwykle proste i możesz je załatwić u nas, na miejscu

Zależnie od swoich możliwości finansowych możesz wybrać kredyt

Jeżeli ujawnianie danych finansowych jest dla Ciebie krępujące, możesz skorzystać zaplikacji internetowej eMediraty i w kilku krokach samodzielnie wypełnić wniosek kredytowy. W ciągu kilku minut otrzymasz decyzję kredytową. My zostaniemy poinformowani o tym fakcie drogą e-mail.

W tym momencie już nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy rozpoczęli Twoje leczenie implantologiczne.

Dlaczego implanty w Luxdentica?

Gwarancja 100% sukcesu

Dowiedz się więcej...

Bezpłatne konsultacje

Zdecydowałeś się na wizytę w klinice Luxdentica. Naszym zadaniem jest optymalna diagnoza i znalezienie najlepszych dostępnych dla Ciebie rozwiązań. Wszystkie potrzebne informacje uzyskasz podczas bezpłatnej konsultacji. Odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy wszystkie możliwe sposoby leczenia, również te alternatywne.

Więcej

Poznaj naszych ekspertów

Jeśli fachowość i profesjonalizm opierają się na rzetelnej wiedzy na temat implantów oraz na wykonanych tysiącu zabiegach implantologicznych, to znaczy, że specjaliści w Luxdentica są najlepsi. Bez obaw możesz się oddać w nasze ręce.

Więcej

Zalety implantów

Trwałość, wygoda i estetyka. Tylko trzy słowa, które  na co dzień zapewnią Ci jednak niezbędny komfort i pewność. Implanty, funkcjonując tak jak normalne zęby, pozwalają Ci bez troski jeść, uśmiechać się i żyć swobodnie. Co bardzo ważne, troszcząc się i odpowiednio o nie dbając, mogą Ci posłużyć bardzo długo.

Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Mapa niedostępna