Warning: SessionHandler::read(): open(/home/klient.dhosting.pl/wilis001/.tmp//sess_ea7735b9aa01302e5d67f6554659cc24, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/klient.dhosting.pl/wilis001/implantkrakow.pl/public_html/app/cache/prod/classes.php on line 856

Warning: SessionHandler::write(): open(/home/klient.dhosting.pl/wilis001/.tmp//sess_ea7735b9aa01302e5d67f6554659cc24, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/klient.dhosting.pl/wilis001/implantkrakow.pl/public_html/app/cache/prod/classes.php on line 860
Blog - Klinika stomatologiczna LUXDENTICA

Blog

22 | 07 | 2022
Czym są implanty ceramiczne?

Wszczepienie implantów to bardzo ważna decyzja pacjenta, jak i stomatologa prowadzącego. Nie tylko ze względu na przyszłe koszty, ale także warunki i zasady, które towarzyszą samemu zabiegowi i późniejsze odczucia leczonej osoby.

Zobacz więcej
13 | 06 | 2022
Z czego wynika cena implantów zębowych?

Piękny uśmiech to obiekt pożądania praktycznie każdego pacjenta goszczącego w gabinecie dentystycznym.

Zobacz więcej
06 | 05 | 2022
Implanty cyrkonowe czy tytanowe – czym się różnią i które wybrać?

Nowoczesne implanty stomatologiczne potrafią całkowicie zastąpić naturalne zęby, zapewniając pełen komfort ich noszenia, przeżuwania pokarmów i estetyczny wygląd. Przed rozpoczęciem leczenia bezzębia należy wybrać rodzaj wszczepianych implantów zębowych. Wybierać można pomiędzy implantami cyrkonowymi oraz używanymi od lat implantami tytanowymi. Czym różnią się one między sobą?

Zobacz więcej
04 | 05 | 2022
Implanty ceramiczne a tytanowe – które sprawdzają się lepiej?

Za najskuteczniejszy sposób uzupełniania braków w uzębieniu uważa się wstawienie trwałego implantu zębowego, czyli wkrętu, na którym następnie mocuje się koronę. Implanty stomatologiczne tworzone są z dwóch materiałów do wyboru: odpornego tytanu oraz tlenku cyrkonu w naturalnym kolorze zębów. Czym różnią się implanty ceramiczne od tytanowych i które warto wybrać, rozpoczynając leczenie.

Zobacz więcej

Dlaczego implanty w Luxdentica?

Gwarancja 100% sukcesu

Dowiedz się więcej...

Poznaj koszty leczenia

Luxdentica zapewni Ci kompleksowe leczenie implantologiczne, objęte gwarancją „100% sukcesu”. Dbamy o jakość naszych usług, uwzględniając w nich cennik oraz korzystne dla Ciebie możliwości kredytowania. Pamiętaj też o konsultacjach w Luxdentica, które pomogą Ci rozsądnie zaplanować wydatki związane z leczeniem.

Więcej

Czym są implanty?

Implant to kilkumilimetrowa śruba w kształcie stożka wykonana z tytanu lub cyrkonu. Zastępuje ona korzeń zęba. Do implantów mocuje się elementy protetyczne, jak np. most lub sztuczny ząb nazywany fachowo implantokoroną. Materiał, z którego wykonany jest implant sprawia, że organizm sądzi, że to kość i zrasta się z nim na trwałe.

Więcej

Przed i po leczeniu

To, że możemy przedstawić szczęśliwie zakończone historie naszych pacjentów sprawia nam prawdziwą przyjemność. Ich metamorfozy to nic innego jak dowód, że pracujemy z efektem, i że nasza praca ma sens. Mamy też szczęście, bo lecząc naszych pacjentów, spełniamy czasami ich długoletnie marzenia.

Więcej
Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Mapa niedostępna